Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok arról, hogy...

Mit gondoltok arról, hogy újabban lakkozzák a kutyák körmét?

Figyelt kérdés
Most láttam a tv-ben. Azt hittem, hogy ennél már nem lehet lejjebb süllyedni. Mit gondoltok azokról, akik ezt csinálják a kutyájukkal? Én teljes mértékben elítélem őket, hisz a kutyám nem egy bohóc!!! Az öltöztetést(kivéve ha muszáj a hideg miatt), az ékszereket amiket rájuk aggatnak és így tovább.
2011. ápr. 15. 20:14
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

a festék nem olyan rossz mert direkt kifejlesztett festék van és csak alkalomra csinálják meg nem mindennapra :D

a pandaminta nekem is tetszett

2011. ápr. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Tipikus amerikai baromság,olyan,,gazdiktól"akik már nem tudnak mit kezdeni kínjukban.Ráadásul ha belegondolok,milyen szaga van a lakknak,szegény kutya biztos százszor elátkozza a napot,amikor ilyen hülyét csinálnak belőle.
2011. ápr. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Igen ám, de egy ember a saját akaratából festi a haját, szegény kutya meg azt se tudja mit csinálnak vele.
2011. ápr. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
tegnap 20:22 én is épp ezt akartam belinkelni... Nagyon durva!!!
2011. ápr. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
lehet, hogy nem tudja mit csinálnak vele de neki tök mindegy...nem hiszem, hogy ezt hosszabb lenne megcsinálni mint egy alap kozmetika, ennyi erővel az is állatkínzás. Én se festeném ilyenre a kutyám szőrét/körmét de aki akarja annak felőlem szíve joga...amíg jól bánik a kutyájával addig felőlem pupillára is festheti...szerintem jelenleg Magyarországon nem ott tart az állattartás, hogy a legnagyobb gondunk a túl elkényeztetett, festegetett kutyák legyenek hanem a méteres láncra kötött, kidobott kutyákért kéne aggódni és az ő gazdának nem nevezhető tulajdonosaikat kéne szidni...
2011. ápr. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Hát elég durva!Én már ezt a kutyaöltöztetést se bírom,pedig nekem két benti kutyusom van,de soha nem csinálnék belőlük majmot!
2011. ápr. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Hülye p*csák a gazdáik, az igaz, de még mindig jobb mintha verné és éheztetné.
2011. ápr. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

a köröm lakk hülyeség,de a szőrfestéktöl nem lesz baja.

annyit vesz észre az egészböl hogy sokat törödnek vele rövid időn belül,a szőrével foglalkoznak sokat,de a kutya ha a sima kozmetikát is kibirja nagy ívbe tojik rá

2011. ápr. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Gusztustalan. Nem tudom hogy tehet ilyet az, aki állítólag 'szereti' a kutyáját. Én soha nem aláznám meg a kutyámat, csak azért hogy mások azt mondják hogy jajj milyen kis édibédi...
2011. ápr. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
szerintem is nagyon hülyeség,annyira abnormális dolog ha az ember ennyire messzire messzire megy a kutyája elkényesztetésében,szerintem a kutyák sem szeretik ezt,tény hogy a táskakutyák édik de a pink körmösek azok már brutálisak
2011. ápr. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!