Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tacskóról vélemények?

Tacskóról vélemények?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 16. 17:05
 1/6 anonim ***** válasza:
makacsok,de jo jelzö kutyák
2011. ápr. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyéni karakterek! Makacs, sértődékeny, akaratos, duzzog, játékos..imád ásni, de nagyon jópofa kutyusok, csak türelem kell hozzájuk és sok tanítás.
2011. ápr. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

A tacskó a legszuperebb kutya a világon.Szép , okos ,könnyem tanul és játékos .Embercentrikus és védi az otthont is mindentől és mindenkitől .Ahogy tőle telik persze.Nagyon szerethető,finom lelkű kutyus .Nem tolakodó de azért mindig ott van valahol a gazdája körül.Nem kunyerálja a simogatást a foglalkozást vele de ha kap , ugrik ki a bőréből úgy örül.Az egész megjelenése olyan városias, polgárias.

Az én tacskóm imádott autózni . Hamarabb tudta, h menni fogok valahova mint én:)Ült az anyósülésen és a letekert ablakon nézett kifele és imádta ahogy a hatalmas füleit lengette a szél.Ha pedig megugatni valót látott egy két vakkantással jelzett oda, h helló én is itt vagyok ám!Amikor leparkoltam kiszállt és kisdolgát elvégezte a környéken, fák tövében más autók kerekén vagy öregasszonyok bokájára.

Ellopták.

Most két kocker spániel van ezek szellemi fogyatékosok hozzá képest. Ezek nem hajlandóak csak jól látható ,érezhető esetleg beleléphető helyekre carni.Aztán mikor mindenkinek volt elég ideje meggyőződni az alkotásaikról , gondolnak egyet és elfogyasztják.Undorítóak!Míg tacskóm volt nem láttam kutyacart sem fűben sem járdán sehol az udvaron . Volt egy kijelölt helye ,oda járt.

Ezek állandóan a lábam alatt vannak, esek át rajtuk, majdnem mindennap fürdetni kell és fürdés után feltétlenül a legnagyobb porba fetrengenek bele.Senkinek sem elkerülhető a velük való kapcsolatfelvétel, mert mindenkinek felugrálnak a lábára.Bárki bármilyen nadrágját képesek összedzsuvázni és azt hiszik azért fogják szeretni őket:)Ha nem velük foglakozik minden házbéli alattvalójuk ,mélységes csalódás tapasztalható a részükről.

2011. ápr. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tesóméknak van kettő!Egy szálkás és egy sima szőrű.Jó házörzők nagyon!A fiú az dominánsabb makacsabb.És egyszer megharapta a tesóm(ő a gazdi)fürdetés közben!
2011. ápr. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ott a pont a második kommentnél!!az enyém is detto ilyen,semmire se lehet rávenni,ha nincs hozzá kedve :)de aranyosak,eddig nem voltam tacsi párti,de mióta ez idekerült megváltozott a véleményem.ja és nagyon bújósak :)
2011. ápr. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nagyon szeretnek enni. Nem is enni hanem ZABÁLNI! nekem is van egy és hát...nagyon aranyos :D
2011. júl. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!