Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek a két kiskutya...

Szerintetek a két kiskutya közül melyik a szebb?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik az ausztrál juhász és az egyik kennelben van egy eladó kan és egy szuka...nem tudok dönteni...szerintetek melyiket válasszam? Már beszéltem a tenyésztővel akin nagyon kedves volt és már a szűrési papírokat is átküldte nekem mailban meg a szerződés tervezetet de nem tudom melyik legyen...

itt a link: [link]


2011. ápr. 17. 18:42
 1/10 anonim ***** válasza:

Mivel mindkettő gyönyörű,így én nem a külső alapján döntenék..

Én személy szerint lány kutyát választanék.Nálam már ez el is döntené.

HA nem tudsz dönteni akkor tedd fel a kérdéseidet.

-fiú vagy lány legyen?

-melyik az egészségesebb

-élénk vagy nyugisabb legyen? stb..

2011. ápr. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én a szukát választanám a helyedben, úgy olvastam egy fórumon, hogy a kan nem véletlenül kapta az a nevet, amit.. :-))) Én is nézegettem őket elég erősen, és ha nem lenne 5 kutyával fullon a kutyalétszám, elhoznám a kant, mert a szánhúzóimhoz pont illene temperamentumban és nekem is az ilyen minden lében kanál menő manók az abszolút kedvenceim... :-)) A legrosszabbak... :-))
2011. ápr. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én szuka-párti vagyok, de szerintem látogasd meg őket, ha neked nem számít a neme. A jellemük majd eldönti, hogy melyik megy vele haza.

Amúgy is, képek alapján dönteni...

2011. ápr. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Menj ki a tenyésztőhöz, és barátkozz a kicsikkel. Amelyik jobban belopja magát a szívedbe, azt vidd el :)
2011. ápr. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

az a gond, hogy még csak 5 hetesek lesznek a jövőhéten és a tenyésztő azt mondta, hogy 6 hetes korukig (amíg nincs meg az első oltásuk) senki se mehet a közelükbe...:(

Nekem az a gondom, hogy a szukának olyan kis sötét arca van.. de én is őt választanám csak nem tudom eldönteni, hogy tetszik e...

A másodiktól kérdezném: Milyen fórum? ott lehet olvasni a kicsikről?

2011. ápr. 17. 18:59
 6/10 anonim ***** válasza:
Több fajta közös topicja, megy privátban a címe.
2011. ápr. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a szukában sokkal több a fehér jegy, az arcán is.
2011. ápr. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Red-merle szuka lenne a választásom mindenképpen!
2011. ápr. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

igen csak neki a vörös rész nem olyan szép hanem feketés a tenyésztő azt mondta, hogy "maszkos"

A red merle nem eladó csak a két tri...én is őt választanám vagy azt a trit akinek olyan fehér a feje:)

2011. ápr. 17. 19:14
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem küllemre a kan valamivel jobban tetszik, de nem ez alapján kell kiskutyát választani(kivéve ha kiállítási kutyát veszel). Ha elmész megnézni őket, akkor látod a viselkedésüket és akkor döntsd el, hogy melyik temperamentuma illik jobban hozzád.

De legcélszerűbb úgy választani, hogy eldöntöd kan kell-e avagy szuka. A tenyésztő is biztosan segíteni fog a választásban.

Itt a fórum, amit valaki említett: [link]

2011. ápr. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!