Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen tápot adjak a kutyámnak...

Milyen tápot adjak a kutyámnak/macskámnak?

Figyelt kérdés
Általában úgy etetem kedvenceimet hogy 1 nap száraz táp, 1 nap házi koszt. Kérdésem hogy milyen tápot javasoltok? Nem akarok drágát venni, de rossz minőségűt sem. Szóval valami jó ár-érték arányút. A boltban persze minden eladó azt dicséri amin a legtöbb haszna van, ezért kérdezlek inkább titeket.
2011. ápr. 18. 22:28
 1/6 anonim válasza:
Ha jót akarsz nekik, akkor Hill's vagy Royal Canin, ezek azok amikre odafigyelnek a gyártók és az állatorvosok, olvass utána
2011. ápr. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Josera, Brit, Arion, Profine
2011. ápr. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a Hill's és a Royal is túl drága ahhoz képest mint ami benne van, én speckó egyiket se szeretem... [link] - itt az összes táp értékelése fenn van...
2011. ápr. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A Hill's meg RC esetében főleg a reklámra,a haszonra figyelnek a gyártók.

Kutyánál nálam a teljesen egyszerű Brit nevű táp jobban bevált,mint a szuperprémium tápok teljes palettájából bármelyik.Pedig mostanra végigpróbáltuk mindet,egyiktől sem voltunk elájulva.Volt a híres tápok közül pont a fenti kettő,ami a kutyámnál komoly eü.gondot okozott.Mindenki azt szajkózta,hogy a kutyám kényes sz@r,hogy semmi nem jó neki.Érdekes módon a középkategóriás,nem reklámozott táptól,ami elvileg gyengébb minőségű,mint a híres csodatápok,semmi baja.Csukafejessel veti magát a tányérra minden etetéskor az én kényes,válogatós kutyám.A széklet mennyisége is jelentősen csökkent.

2011. ápr. 19. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is nagyon sok mindent kipróbáltam a kutyusommal, viszont nekem fordítva sült el a dolog. Neki az olcsóbb kutyaeledelek nem jöttek be, és eléggé keveset is evett. Már vitamint akartam adni neki, de javasolták a Flatazor nevű kutyatápot, amiben minden megvan amire egy kutyusnak szüksége lehet(vitaminok, tápanyagok. Nagyon szereti és azóta jobb formában is van. :) Én nagyon ajánlom ezt a fajta tápot, kicsit drágább, de mondjuk nekem kistestű kutyám van, úgy hogy nem kell sokat vennem belőle. :):)Érdemes kipróbálni mindenesetre.
2011. ápr. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

én 2 különböző josera termékkel etetem a kutyáim. a tacskó josera economyt kap. 20 kiló 8000 valahányszáz ft és 8 hónapig eszi. az erdélyi kopóm csirkeallergiás ő a 15 kilós 8000 valahányszáz forintosat eszi. szeretik nagyon, szép a szőrük, egészésgesek. állatorvossal megnézettem h mit gondol róla, azt mondta h jó.

pl tapfutarnál lehet rendelni. bp-n 5000 ft felett ingyenes a kiszállyítás is.

2011. ápr. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!