Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bankba beengednek kis termetű...

Bankba beengednek kis termetű kutyával, ha az ölemben van?

Figyelt kérdés

Bankba kellene mennem és gondoltam összekötöm a kutyasétáltatással. Több helyen nem szóltak, ha ölben vittem a kutyát (yorki), még élelmiszerboltban sem.

Kikötni nem akarom, emrt vagy ellopják, vagy őrjöngeni fog.

Ha ott vagyok, akkor csendben van.


2011. ápr. 21. 12:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól függ melyik bank. Az erste bank kommunikációs vezetője büszkén mesélte egy pénzügyi konferencián, hogy ők beengedik a kutyákat. Szóval oda nyugodtan menj, ha beszólnak akkor hivatkozz nyugodtan Danks Emesére :)
2011. ápr. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Egészen biztos lehetsz benne h nem.

Magyarországon élünk, nem Ausztriában.

És én - mint nagy kutyás - rohadtul felháborodnék, ha diszkriminálnának -> kiskutya jöhet, nagy nem.

2011. ápr. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

K&H lenne a bank.

Azért merült fel bennem, mert egyszer kint várakoztam a kutyával, amíg a férjem bement, a biztonsági őr pedig a "kirakaton" keresztül próbált barátkozni a kutyával.

Ő biztosan beengedné, de fene tudja, hogy hány őr dolgozik ott, éppen ő van-e benn...

2011. ápr. 21. 12:53
 4/8 anonim ***** válasza:

Attól h a biztonsági őr barátkozik vele az ablakon keresztül nem azt jelenti h be is engedheti a kutyákat.... OMG o_o'


Kérdezd meg, de 99,99% h nem fogják megengedni. Sok helyen még a tábla is kint van.

2011. ápr. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Probáld ki és kiderül!

Szólj az igazgatonak és vigyáz rá addig xd

2011. ápr. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
F...om, átutaltam inkább netbankon keresztül, a kutyával meg megyek a parkba :)
2011. ápr. 21. 13:29
 7/8 anonim ***** válasza:
Így legalább ingyen volt (vagy legalábbis kevesebbe került) :oP
2011. ápr. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
hehe:) Egyébként én is elég sok helyre viszem magammal a kutyámat, de előtte mindig megkérdezem telefonon, hogy be mehetek e vele.
2011. ápr. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!