Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ellenzed a luxpup kutyák...

Ellenzed a luxpup kutyák tenyésztését? (lent)

Figyelt kérdés

Nem rég léptem be és láttam, hogy van pár luxpuppos kérdés. Megnéztem a kérdéseket és volt pár, amelyhez volt link is csatolva a képen látható állatok borzasztóan természet ellenesen néztek ki!

Egyszerűen borzasztó, hogy milyen kitenyésztett kis mini mütyűrök ezek a szegény teremtések. Természetesen nagyon aranyosany néznek ki de ez valahogy így mégsem helyes! És nem biztos, de lehetséges,hogy ezek egymásközött szaporított kutyák. És meglehet, hogy ezeknek a kutyáknak örökölt betegségeik is vannak. És szegény állatokért $3000-$4000 dollárt is elkérnek akár! És a tehetősebb emberek (csak a divat kedvéért csak hogy villoghassanak velük barátaik, ismerőseik előtt) meg is vásárolják őket!


Szerintem ez SZÖRNYŰ ÉS FELHÁBORÍTÓ!


Természetesen nem ellenzem ezeket a fajtákat, de amit ezek csinálnak az már túlmegy minden határon!


Neked mi a VÉLEMÉNYED?


2011. ápr. 21. 21:53
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Boccs, túl sok benne az ÉS! :D
2011. ápr. 21. 21:56
 2/16 A kérdező kommentje:
[link] Azok aki még nem ismeri az oldalt azoknak belinkeltem.
2011. ápr. 21. 21:58
 3/16 anonim ***** válasza:
89%

Hát én nem szeretnék ilyen kutyát :S

nem tudom elképzelni, hogy mezőn vagy az erdőben botot dobálok neki...

bele se merek gondolni hogy mi lenne ha véletlenül rálépnék :S

2011. ápr. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem aranyosak. (főleg az eredeti) De már semmi ész, kitartás nincsen bennük. "Egyszerű játékok" Inkább vennék egy normális yorkit, chihuahuát minthogy egy törpített változatot.
2011. ápr. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg aranyosak de nekem nem annyira kutyásak remélem értitek mire gondolok nekem először inkább plüss baba jut eszembe és nem egy vérbeli kutya persze ők is kutyák és őket is lehet szeretni és ha utcán találnék ilyen kutyust nem hagynám ott rajta is segítenék csak én magamnak nem tudok ilyen kutyust elképzelni
2011. ápr. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
A szüleik is ilyen picik? Ha igen, egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy kiképesek hordani a magzatot! Csoda ha megtudják szülni őket koplikációk nélkül! Fogadjunk ilyenkor orvost nem hívnak mert az rögtön feljelentené a kenellt!
2011. ápr. 21. 22:08
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Tenyésztését? Én ezt idiotizmusnak nevezném, nem tenyésztésnek. De az az ember is érdekes lehet, akinek ilyen kutya kell!
2011. ápr. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
20%
Nekem sem kellene, de tény, hogy nagyon aranyosak...kérdező, hát tudod úgy szüli meg mint minden más kutya, mert a kölykei nem akkorák mint ő maga ugyebár... de ezen kívül akinek kell vegye, akinek nem nem...ezt nem kell ennyire felszívni szintem, meg kikészülni rajta...mindig is voltak hasonló dolgok meg lesznek is...jön meg megy...ennyi...
2011. ápr. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

ha jól látom, akkor ezek a kis kutyik kb akkorák mint egy kifejlett tengerimalac???

sajnálom őket... és felháborít, hogy az emberek idiótaságból kínozzák ezeket a szerencsétlen állatokat.

2011. ápr. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
69%
ÁÁÁ ezek kutyák?Elsőre patkánynak hittem őket.
2011. ápr. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!