Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ellenzed a luxpup kutyák...

Ellenzed a luxpup kutyák tenyésztését? (lent)

Figyelt kérdés

Nem rég léptem be és láttam, hogy van pár luxpuppos kérdés. Megnéztem a kérdéseket és volt pár, amelyhez volt link is csatolva a képen látható állatok borzasztóan természet ellenesen néztek ki!

Egyszerűen borzasztó, hogy milyen kitenyésztett kis mini mütyűrök ezek a szegény teremtések. Természetesen nagyon aranyosany néznek ki de ez valahogy így mégsem helyes! És nem biztos, de lehetséges,hogy ezek egymásközött szaporított kutyák. És meglehet, hogy ezeknek a kutyáknak örökölt betegségeik is vannak. És szegény állatokért $3000-$4000 dollárt is elkérnek akár! És a tehetősebb emberek (csak a divat kedvéért csak hogy villoghassanak velük barátaik, ismerőseik előtt) meg is vásárolják őket!


Szerintem ez SZÖRNYŰ ÉS FELHÁBORÍTÓ!


Természetesen nem ellenzem ezeket a fajtákat, de amit ezek csinálnak az már túlmegy minden határon!


Neked mi a VÉLEMÉNYED?


2011. ápr. 21. 21:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Szegény szerencsétlenek :( Ennyi idióta embert komolyan...

Nagyon aranyosak(minden kutyus aranyos),de el se hiszem hogy ilyen van. Akik ilyet tenyésztenek,azoknak az agymérete akkora lehet,mint ezeknek a kutyáknak.

2011. ápr. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
jujj,ezek most kölyökkutyuk,vagy felnőttek és ilyen picik?Bocs,de nem láttam még ilyet.max naptáron,vagy bögrén.Ez azért már durva
2011. ápr. 22. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Amúgy már lehet ilyet kapni hazánkban is?
2011. ápr. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
gondoljatok csak bele....milyen s**r lehet ekkorának lenni..ááá...szegények..
2011. ápr. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Igen ellenzem. Sőt az összes olyan fajta tenyésztését, ami közeliti lassan az életképtelen színtet, lásd pl. angol bulldog.
2011. ápr. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
a luxpupokat nem tenyésztik. ezeket a kutyákat ugy hozzák létre hogy az anyánál hamarabb inditják be a szülést így a kölykök nem tudnak megfelelően fejldőni, de még életképesek
2013. márc. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!