Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutya a bichon havanese...

Milyen kutya a bichon havanese? Honnan/kitől vegyek? Mit tegyek ha sétáltatom és jön egy nagy kutya (ha felveszem és pl nekemtámad)?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy milyen gyorsan tanul, meddig él általánosan stb,észrevételek. Tudom ott az internet, de most bichon havanese gazdákat kérdezek, hogy mennyire alkalmas.Én egy emeletes házban lakok de van időm bőven sételtatni :)
2011. ápr. 22. 10:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
A havanesek még nem is betegesek mint mindenféle kutya. Egy betegségük van ami csak egyszeri mégpedig kijön valami harmadik szemNEMJUTESZEMBE xD tehát ilyen mirigy és műteni kell de ritka az ilyen és ez az egyetlen ami fajta betegség. Ha műteni is kell nem nagy kiadású és nem árt a látásának :) ÉS MONDOM RITKA ÉS EGYETLEN FAJ BETEGSÉG!
2011. ápr. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Az enyémet nem bántják amúgy a nagykutyák. Vinnyog a nagykutyáknak és indul a szimatolás barátkozás!!!
2011. ápr. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nekem két havanesem van.Nagyon kedves és aranyos kutyák.Könnyen tanulnak,és sokat kell velük foglalkozni,mert igénylik.Viszont attól,hogy ilyen kis plüsskutyák,rájuk fér a szigor-mint bármely más kutyánál,mert hamar ellehet őket kényeztetni,és akkor kezdődnek a bajok...Én nem tenyésztőtől vettem egyiket sem,de teljesen egészségesk nincs semmi bajuk.Nagyon ragaszkodóak,már-már ezt néha túlzásba is viszik.Az enyémek nagyon szeretnek kirándulni ,bármennyi km-t képesek legyalogolni.A lány kutyám imád apportírozni(ezt nem tanítottam,hanem magától csinálja kiskora óta.)Mindkét kutyám más személyiség.A fiú higgadtabb,a lány játékosabb.A lakótelepen pórázon sétáltatom őket,viszont a kirándulásokon lekerül róluk.Ha nagykutya jön-inkább elkerüljük(ha idegen kutyáról van szó),de volt már olyan,hogy ölbe kellett kapni.Remélem segítettem.Egyébként tényleg imádnivaló kis ebek!
2011. ápr. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

74%os

Miért talán a Border meg a Stafi nem divatkutya? Nem hát...

2011. ápr. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
10:12-->csípő diszlexiás:D:D:D:D:D
2011. ápr. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!