Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Németjuhász, olcsó-, prémium táp?

Németjuhász, olcsó-, prémium táp?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A segítségeteket szeretném kérni.

A témával kapcsolatban átolvastam nagyon sok véleményt ezen és más oldalakon is. Olyan gondom lenne, hogy szeretném prémium táppal (Acanára gondoltam) etetni az új jövevényt a háznál. Én 14 éves vagyok, de sehogy sem tudom "rábeszélni" a szüleimet, hogy az olcsó tápok helyett (egyelőre ilyen Tescosról sikerült rábeszélnem őket Pedigree-re), hogy jobb minőségű tápot (Acana esetleg Orijen) kapjon. :(

Kinyomtattam nekik a tápok gyártó által írt jellemzését, arra azt kaptam, hogy sima marketingszöveg, valahogy el kell adni a tápot. Ezután erről az oldalról összeválogattam pár hozzászólást, hogy sokkal egészségesebb a prémium táp, jobban emészthetőbb, nincs benne színezék/tartósítószer stb., kettő oldalnyi összeválogatott véleményt mutattam nekik, erre azt kaptam hogy ezt a gyártó emberei írták, meg hogy túl sokat netezek, mindent elhiszek, hülyeség az egész (hozzá kell tennem, alapvetően ők nem élnek egészséges életet)... :(((

Próbáltam levezetni nekik, hogy napi szinten nem sokkal lenne drágább egy prémium táp, és én is csökkentem a magamra költött dolgokat, hogy meglegyen a tápra a plusz pénz. Nem mintha nem lenne rá pénz, mert van, csak ők teljesen máshogy fogják fel a dolgokat mint én. A kutya csak egy állat, arra kell hogy őrizze a házat, ennyi. Én játszok vele, én simogatom (ők nemigazán), foglalkozok vele, és nekem nem "csak egy" kutya. :( Jelenleg még kölyök, előtte volt egy másik kutyánk, ő sajnos daganatos lett 7 évesen, pár napja temettük el. Nem mondom, hogy a táp miatt, de szeretném kizárni ezt a rizikófaktort az új kutyánknál. Igazság szerint én még nem szerettem volna kutyát, de nem sok beleszólásom volt. Nem akarok beleesni abba a helyzetbe, hogy őt is nagyon megszeretem és pár év múlva ugyanoda jussunk mint az előző kutyánknál.

Jelenleg tanácstalan vagyok, van valakinek valami ötlete, hogy hogyan tudnám meggyőzni őket?

Köszönöm szépen a segítségeteket!


2011. ápr. 23. 09:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Van a Dogland például,vagy a Brit,utóbbi 7000 ft körül van15 kiló,házhoz is viszik webáruházból olyan 500 ft körüli szállítási díjért az egész országban.

Kb.Pedigree ár,de ez jobb.

Én itt vettem:

[link]

Itt tudsz nézni tápot középkategóriában.

2011. ápr. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!