Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kérges, kisebesedett bőr...

Kérges, kisebesedett bőr kezelésére van valami ötleteket?

Figyelt kérdés

Azon kívül, hogy mostmár minőségi tápot kap, és vitamint is. Sokat éhezett, és itt ott a kilógó csontjai kikoptatták a szőrét, és néhány sebhely szerű dolog miatt is vannak ilyen keményebb, kérgesebb részek a bokáján, fülén.


Lehet ezt valamivel kenni vagy ilyesmi? Vagy oda már sose fog vissza nőni a szőr?


2011. ápr. 23. 18:26
 1/7 anonim ***** válasza:
orvos látta? nem rüh az véletlenül? a rühesség után marad megkeményedett pikkelyes bőr. lehet kenni krémmel, vagy az orvos le tudja szedni. De mindenképp nézze meg az orvos,hogy a rüh elmúlt-e
2011. ápr. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Látta orvos, komolyabb baja is volt, azt már kezelték. Nem rüh, inkább ilyen felfekvés félék, meg az éhezéstől itt ott a csont megnyomta. Kifejezetten csont végeknél van, meg ott ahol ugye kikönyökli. A fülén meg inkább verekedések maradványainak tűnik.
2011. ápr. 23. 18:38
 3/7 anonim ***** válasza:

szegényke, akkor vagyél hámképző krémet a patikában (ez segít egészséges bőrt növeszteni).

én a Mikulic-ot ismerem, de biztos van más is.

2011. ápr. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Bármelyik humán hámképző jó? Vagy erről pont tudod, hogy kutyáknál is használható, úgyhogy inkább maradjak ennél?
2011. ápr. 23. 18:44
 5/7 anonim ***** válasza:

Azt tudom konkrétan, hogy ez használható. ronda szürkészöld színe van, de pár nap alatt bőrt "csinál".

Szerintem más is használható, de én ezt ismerem és használtam kutyánál.

2011. ápr. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segítséget!
2011. ápr. 24. 08:40
 7/7 anonim ***** válasza:
Neogranormon krém.
2011. ápr. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!