Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyusom legyen?

Milyen kutyusom legyen?

Figyelt kérdés

Végre sikerült anyukámékat meggyőzni hogy kapjak egy kutyust .Panelban lakunk. Minden nap letudnám vinni napi 4-5 attól függ milyen fajta. Lehet hosszú szőrú vagy rövidszőrű. Én ezekre gondoltam : csivava, havanese , törpepincser, amerika cockel spániel , német törpe spicc..,

Nem tudom milyen legyen de nekem a havanese tetszik a legjobban. De nem tudom!! Ha írsz akkor légyszi írd le a jellemzőéit. Előre köszi:

14l


2011. ápr. 24. 16:22
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Erősen függ attól, hogy mennyi pénzt szántok rá. Az általad leírt fajták nem a legolcsóbbak és ráadásul jól meg kell nézni, honnan szerzitek be, rengeteg a szaporító, ahonnan beteg kiskutya kerül ki. Főleg ezeknél a divatos kistestű kutyafajtáknál. Én a helyetekben persze örökbe fogadnék valami helyes kistestű keveréket, akik ellenállóbbak és ugyanolyan tökéletes társak válhatnak belőlük.
2011. ápr. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Hát kb. 60.000-80.000ft-ot szánunk rá. És persze törzskönyvel. Mi a kutyát majd versenyre szeretnénk vinni. Szóval nem hobbiból fogjuk venni. Persze nem azért vesszük hogy pénz legyen megminden hanem azért hogy legyen egy házi kedvencem. Mi eléggé jómóduak vagyunk a ezekhez a kutyákhoz. És a verseny miatt nem szeretnék keveréket.
2011. ápr. 24. 16:41
 3/22 anonim ***** válasza:

Ha eleve panelban laktok, akkor olyan kiskutyát válassz, amelynek nem szükséges nagy tér! én pont az ellentéted vagyok, mert nekünk kertes házunk van és nagytestű, sok helyet igénylő kutyám!!! szóval szerintem nézegesd meg neten a kutyák tulajdonságait, és úgy dönts!


ajánlok egy oldalt: [link]

itt szerintem sok dolog van, ami segíthet!! :D

2011. ápr. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Én a Bolognese-t ajánlom! Egy családba tartozik a Havanese-val mind2 Bichon Bolognese/Havanese nagyon aranyos kutyusok nekem egy 4 éves Bolognese kislányom van :)


12/L

2011. ápr. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
én az uszkárt,spiccet és az angol cockert ajánlanám inkább :)
2011. ápr. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
2011. ápr. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudok dönteni. De inkább legyen hosszú szőrű. És köszi ,de é azért nem szeretnék bologneset mert a mamáméknak is bolognese van , de különben nagyon édes!!!!!!!!!!!!!!
2011. ápr. 24. 16:58
 8/22 anonim ***** válasza:
spitz,spánielnek is elég hosszú
2011. ápr. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Spánielt nem tartanék panelben. Nekem a havanesekkel kapcsolatosan vannak nagyon jó tapasztalataim :) De gondolom a bolognesekre ugyanezek igazak. Sok sikert a kiállításokhoz! :))
2011. ápr. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
köszi utolsó! anyukámmal beszéltem és havanese lesz. kislány. írok egy új kérdést.
2011. ápr. 24. 17:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!