Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyusom legyen?

Milyen kutyusom legyen?

Figyelt kérdés

Végre sikerült anyukámékat meggyőzni hogy kapjak egy kutyust .Panelban lakunk. Minden nap letudnám vinni napi 4-5 attól függ milyen fajta. Lehet hosszú szőrú vagy rövidszőrű. Én ezekre gondoltam : csivava, havanese , törpepincser, amerika cockel spániel , német törpe spicc..,

Nem tudom milyen legyen de nekem a havanese tetszik a legjobban. De nem tudom!! Ha írsz akkor légyszi írd le a jellemzőéit. Előre köszi:

14l


2011. ápr. 24. 16:22
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

szia!

én úgy tudom h törzskönyv nélkül is lehet kutyát kiállításra vinni

na visszatérve stem ne legyen olyan kutya amit minden utcában látsz pl . : havanese, bolonese, yorki, csivava legyen vami ritkább

pl :törpetacsi, mopsz, king charles spániel, papillon, kínai kopaszkutya, törpespicc, pekingi palotakutya, franciabulldog, si-cu, máltai selyemkutya, majom pincsi, törpe pincser, törpe schnauzer, dandie dinmont terrier, cseh terrier, skót terrier, japán terrier, kis angol terrier, west higland terrier, basset hound (ő kicsit nagyobb ) amerikai cocer spániel, törpe uszkár, japán csin, gyapotszőrű kutya, kis oroszlán kutya

ennyit tudok mondani egyenlőre

2011. ápr. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Itt az utcában semmiféle kutya sincsen. Én azért szeretnék havaneset mert az előző kutyám is havanese volt de tavaly 12 évesen ellopták tőlünk. És erről a kutyáről rengetek jó dolgot olvastam. És mivel erről a fajtáről már van valamennyi tapasztalatom ezért ezzel az ismeretséggel már könnyebb lesz. De azért köszi.
2011. ápr. 24. 17:17
 13/22 anonim ***** válasza:

majd írd meg hogy döntöttél!

én a spitz mellett döntenék :)

2011. ápr. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
havanese lett.arany juhar levél havanese kennelből kaptam. kb egy órával ezelőtt. kislány és nem tudom mi legyen a neve. 2 hónapos :D nagyon édes! segítsetek mi legyen a neve. fekete fehér színű
2011. ápr. 24. 18:28
 15/22 anonim ***** válasza:

ha mutatsz képet akkor tudok írni pár nevet :)

www.kepfeltoltes.hu

2011. ápr. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

jaj de jó:) nagyon örülök, szívesen megnéznénk itt páran a kutyust:) ha megfogadsz egy tanácsot, érdemes a neten körül nézni, hogyan válhatsz igazi jó falkavezérré, azaz tökélete gazdivá:) én most várom a kis tacsimat, május első hetében mehetek érte:)


legyen benne nagyon nagyon sok örömöd!!!!

2011. ápr. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Mivel panelben laktok szerintem semmiképp nevegyél nagyon nagytestű kutyust, ill. túl hosszú szőrűt sem érdemes veni, mivel nagyon vedlik. Ha pedig versenyezni szeretnél vele, akkor munkakutyát érdemes vennetek. Nekem border colliem van, és napi 6-7 óra az, ami teljesen lefárasztaná, ezért ezt a fajtát kifejezetten nem ajánlom. (már csak azért sem, mert teljesen tönkre teszi a panelt, ha nem foglalkoznak vele eleget.) Amúgy sok sikert a versenyzéshez!! ;)
2011. ápr. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
képet nem tudok mert még nem csináltunk róla. a neve Dafni. Nagyonszeretem.
2011. ápr. 24. 20:41
 19/22 A kérdező kommentje:
ha lesz képem akkor majd megmutatom.
2011. ápr. 24. 20:42
 20/22 greenpeace ***** válasza:

[link]


Itt a weblapom.Cane Corso fajta sztem jo lenne,mert nagyon konnyuidomitani..dehat ha pannelben laksz

2011. ápr. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!