Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vega a kutyám! Hogyan szoktass...

Vega a kutyám! Hogyan szoktassam húsra?

Figyelt kérdés

A kutyám csak tésztát, kenyeret, sajtot, de néha megeszik egy virslit is de ez neki nem elég.

De csak kevés húst eszik szerintem ez nagyon egésségtelen most mit csináljak??Hogyan szoktassam húsra, konzervre??


2009. márc. 5. 20:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Én tápot ajánlanék ilyen esetekre,mert télleg egészségtelen igy hogy nem eszik húst. Próbálj ki egy jóminösségű tápot(Acana) és ha eszi akkor jó lenne tápra váltani ha nem eszi meg akkor szerintem érdeklödj az állatorvosnál hogy mit tehetsz.
2009. márc. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Uh... Na ilyent se hallottam még... Megkérdezhetem, hogy milyen fajtájú kutyád van?
2009. márc. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Az étrend alapján sokkal több fehérjére, calciumra van szüksége a kutyádnak. Ha csak nem etetsz meg vele naponta fél kilop sajtot, de a megfelelő nyomelemek és vitaminok abból is hiányoznának.

Nem ismerek olyan kutyát, aki fanyalogva elfordulna, ha főtt husit tesznek elé...

Ha igen, akkor kezelésre és vitaminpótlásra van szüksége mert az anyagcseréjével (is) lehetnek gondok.

A szénhidrátokat vedd vissza. Kenyér tésztával egyszerre sok, üres, vitamin nélküli kalóriabomba.


A tápot bizonyára elfogadja, ha egy kis házi pörkölt-vagy egyéb szaftot, maradékot is teszel hozzá.

2009. márc. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
VEgyél neki kutyatápot,legyen változatos az étrendje...vegakutya...mik vannak...:O
2009. márc. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ismertem egy nyulat...az meg a pörköltöt imádta...komoly!

Amit szeret nagyon a kutyád(az enyém sajtimádó), amellé gyúrj mindig egy kis húst, és emeld az adagot fokozatosan.

2009. márc. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Milyen hús volt az amit nem evett meg a kutyád?
2009. márc. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
61%
Csak húst rakj neki oda, meg fog éhezni annyira, hogy ráfanyalodik.
2009. márc. 6. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%
A mi IQ terrorista palotapincsink pl hónapokig csak úgy volt hajlandó enni, ha apu egy műanyag kanállal(!!!) adta neki a kaját. Aztán mondtam neki, hogy nehogy már, rakja neki oda tálba. 2 napig egy falatot se evett, aztán csak rávitte a lélek, érdekes módon tudott az enni magától.
2009. márc. 6. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is volt ilyesmi, csak a táppal. A vásárolt kutyám nem volt hajlandó megenni a tápot (addig kajamaradékon élt). Először kevergettem neki össze, de mindig kiválogatta, majd gondoltam egyet és simán elé raktam. Úgy voltam vele, hogyha éhes lesz, majd megeszi. 3 napi nem evett semmit, aztán elkezdte enni a tápot. Hála Istennek, ma már csak tápot eszik...

A boltokban kapható konzervek nagyon vackok, azok semmire nem jók, csak a székletet növelik és hígítják. Víz tartalamuk 80%, hús tartalamuk 4%. Ha veszel is neki konzervet, prémium minőségűt, vagy emberi fogyasztásra alkalmas löncshúst vegyél. Igaza van, hogy azokat a vackokat nem eszi meg!

Olyan, hogy vegetáriánus kutya - szerintem - nem létezik.

2009. márc. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

egyértelműen száraz tápot kellene használnod.

Többször kell próbálkozni, ha elég éhes lesz úgyis megeszi, de ne hagyd előtte és sose próbálkozz állott étellel. Ha két alkalommal nem eszi meg készíts frisset legközelebbre!

2009. márc. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!