Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez hülyeség? Nem baj?

Ez hülyeség? Nem baj?

Figyelt kérdés
két hetes kiskutyáink vannak.annyira elevenek.föl alá "futkosnak" a kosarukba, kúsznak másznak..napi 5-10 percre kiszoktam tenni őket fűbe..nem baj?hülyeség kitenni?
2011. ápr. 25. 15:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Mér lenne hülyeség?Ismerkednek a szagokkal, a külvilággal nagyon jó dolog.
2011. ápr. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
értem:)köszi megnyugodtam:)
2011. ápr. 25. 15:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem jár a kertben más idegen kutya,cica,kiteheted nyugodtan,az a lényeg,hogy nehogy elkapjanak valamilyen fertőzést,mert ilyenkor még gyenge az immunrendszerük(persze ez az anyatejjel folyamatosan erősödik)Érdemes egy kis,lekerített részt csinálni nekik,ahol biztosan nem jár senki és semmi,ott kedvükre kúszhatnak,s ismerkedhetnek a világgal.
2011. ápr. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Két hetesen még nem kellene.Legalább még egy hetet várj vele.
2011. ápr. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Valami gond lehet a kérdésben!14 napos kiskutya még nem szaladgál,ekkor nyílik a szemük! Kéthetes korban még szopizni,és aludni kell nekik,nem kell fölösleges ingereknek kitenni. Akkor szabad,ha már ők maguktól szeretnének kimászni. A fejlőbést nem szabad siettetni! Még az is lehet,hogy a talaj sem elég meleg, és felfázhatnak,az pedig végzetes lehet számukra. Én 4-5 hetes korban engedem szabadba a piciket, akkor is fokozatosan.Nem a fertőzés a legveszélyesebb,mert ha a szuka megfelelően volt oltva, 5-6 hetes kori nyújt elég védelmet.A megfázás,sokkal nagyobb bajt okozhat!

2011. ápr. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!