Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta legyen?

Milyen fajta legyen?

Figyelt kérdés
Középméretű legyen, aktív, de nyugodt fajta könnyen tanítható legyen. Napi 3 óra sétát és 1 óra foglalkozást(játék,tanítás) tudok neki biztosítani. Ne legyen drótszőrű.
2011. ápr. 25. 15:36
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
aussie...közép méretű, teljesen normális fajta, tud nyugis lenni ha kell de pörög ha munkáról van szó.
2011. ápr. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
agár Xd
2011. ápr. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Lakásban vagy kertben lenne??

Ha te nem lennél otthon akkor lenne vele valaki?

És ezen a napi 4 órán kivül mennyit lennél "csakúgy" vele,hogy ottvagy..?

2011. ápr. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
A golden retriver is ilyen. Közepes méretű, ha játszani, stb. kell aktív, d amúgy nyugodt, és nagyon okos, intelligens.
2011. ápr. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Közép schnauzer!

Nekem is schnauzereim vannak (közép és törpe), és soha semmi baj nem volt velük:)

2011. ápr. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ausztrál juhász, skótjuhász. :)
2011. ápr. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
0%
szerintem yorki azt a házban is lehet tartani
2011. ápr. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nekem is snacim van, csak ajanlani tudom. Ha kolyokkoratol nyirva van akkor selymes puha szore lesz. Konnyen tanul, elenk, de nem hiperkativ, is nagyon karakteres kutya. Ha bohockodasrol van szo mindig az elso, de ha helyzet van akkor munkakutyakent helyt all, figyel, engedelmes. Persze ez neveles kerdes is de az alapok nagyon ott vannak.
2011. ápr. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!