Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Írjatok véleményt vagy esetleg...

Írjatok véleményt vagy esetleg tapasztalatot az amerikai staffordshire terrier kutyáról!?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 25. 18:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem a staffikat, bár nekem személy szerint még nem volt ilyen kutyám. Nagyon jófej kutyák, és gyönyörűek! :)
2011. ápr. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

aranyosak, bár kölyök korukban hozzá kell szoktatni más állatokhoz, ha piciként valaki bántja őket felnőttként lehet neki megy.. (tapasztalat) körülbelül ennyi..


ja és csirkéhez ne vidd!! Nem szívlelik a pipiket ^^

2011. ápr. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk staffink van és csak jót tudok mondani róla.Engedelmes,szófogadó,családszerető,nagyon éber,okos.A gyerekekkel is jól kijön,bírja a gyomrozást,fát lehet vágni a hátán.
2011. ápr. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Ninna ♥ ***** válasza:
65%
Közeli barátunknak egy gyönyörű szép, kedves, csintalan, bohókás kis staffijuk van, már voltunk vele együtt kirándulni is :) Nem az igazi engedelmes kutya még, mivel mielőtt így szorosabb viszonyba nem kerültünk velük, nem nagyon figyeltek az engedelmességre, csak szeretgették, nevelgették, csak nem jól. De mióta én kicsit rendbe szedtem a gondolkodásukat azóta kutyaiskolába hordják, és Caesar Millan-t néznek, szóval minden oké velük :) A kutyus is fejlődik, egyre jobban hallgat rájuk. De imádom a kis hülye fejét ahogy rácsodálkozik vele a világ új dolgaira! Nagyon szeretem a staffikat, nekem az életembe még biztosan lesz ilyen kutyusom :)
2011. ápr. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem másfél éves a sztafim. Kis kortól kezdve szoktatni kell más állathoz, különben felnőtt korban nem nagyon tűr meg maga mellett mást. Emberekkel végtelenül barátságos (aki nem üti-veri), mindig a közelben akar lenni. Viszont nem szabad elkényeztetni, mert a "fejedre nő" (nem hallgat rád). Következetes neveléssel, kutyasulival szerintem a világ legjobb kutyusa!!!
2011. ápr. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!