Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » KUTYÁSOK! Olvastátok? (neonon)

KUTYÁSOK! Olvastátok? (neonon)

Figyelt kérdés

Most találtam meg:

[link]


Tudjátok mit nem értek a 17 éves lánynak van egy másfél éves gyereke??

De ez mellékes..


Itt is látszik,hogy olyan embernek van olyan kutyája amivel nem tud bánni és NEM tudja,hogy milyen körülményt kell megteremteni a kutyának.

Szegény kutya.


Vélemények?


2011. ápr. 26. 10:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Gondolom máskor meg majd a gyereket dobja ki, ha az hozzá mer nyúlni a kutyához. Éretlen csitri hülye piccsaának nem kéne sem gyerek, de kutya sem.
2011. ápr. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Még nem olvastam. Hát ez elég borzasztó. Már az is, hogy egy ember ilyenre vetemedik, hogy kidob egy élő állatot az erkélyről. Hát normális ez. Ha a gyereke nem csinál majd valamit jól akkor fogja és kidobja majd? Elgondolkodtató az ügy. Szerencsétlen kutya. Talán nevelni kellett volna, hogy megszokja a kisgyereket. De hát kidobni az erkélyről nyilván célszerűbb nevelés...
2011. ápr. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%

tegnap mikor hallottam a hírekbe,tátva maradt a szám!Az volt az első reakcióm,hogy legközelebb ez az idegbeteg,majd a gyerekét fogja kidobni!Idióta!!

Felháborító dolog!!!

2011. ápr. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
ennek se kutya se gyerek nem való!!!
2011. ápr. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Huh bocsi nemtudtam,hogy erről már van fent kérdés..


Szerintem se normális dolog (enyhén szólva)..

2011. ápr. 26. 11:01
 7/11 anonim ***** válasza:
Az ilyenről meg van a véleményem. Ebben a rövid cikkben több megdöbbentő dolgot olvastam. 17 éves "nő" másfél éves gyerekkel, aki ráadásul még kismama kidob egy kiskutyát az erkélyen. Az ilyenre még plüsskutyát se bíznék, nemhogy kisgyereket meg élő kutyát. Sajnálom a kutyust, hogy ilyen "gazdája" van, meg a gyereket is, hogy ilyen "anyja".
2011. ápr. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%

Ez annyira szörnyű.:S

Először is,hogy lehet bántani egy kutyát?

Ráadásul ilyen apró jószágot...

Másodszor pedig egy ennyi idős gyereknek semmi szüksége arra,hogy egy másik gyerekért felelősséget vállaljon.Mert nem tud.Persze vannak kivételek de...

Pl. volt barátom most összejött egy 17 éves lánnyal,ugyanígy másféléves kislánya van.

Hát képzelhetitek.Kb minden másnap ott alszik exemnél.Gyerek otthon a nagyival.Elmennek bulizni.Gyerek otthon a nagyival.Marha szép szobája van a kicsinek,tele van minden játékkal,de sosincs az anyukájával,mert anyuci még ugyanúgy gyerek...Szóval...Ja és apuci sehol természetesen.Hát aki felelőtlen ribanc...:/

14L

2011. ápr. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Vélemény: 17 évesen másfél éves gyerek még haggyán.. de ,csak eg elkényeztettet fruska dobja k ia kutyáját az ablakon ,aki mellesleg idegbeteg állat.HOGY MIÉRT? Kapott/vett egy ,,divatkutyát" (félreértés ne essék szeretem a fajtát,de egyeseknek csak a divat kedvéért kell),amit kidobott az ablakon azért mert egy picit megharapta a babát -.-,a kutyáért is felelősséget KELL vállalni ,nekem a kutyám olyan mint a gyerekem,vagy a hugom szinte már,mert vigyázni kell rá ,milyen már majdnem olyan mintha a gyerekét dobta volna ki az ablakon! :@ Hülye **banc :SS Az ilyeneket börtönbe kéne zárni!
2011. ápr. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én elvenném tőle a gyereket. Gondolom, nem kell részleteznem miért.
2011. ápr. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!