Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miert van az hogy itt sokan...

Miert van az hogy itt sokan azt hiszik h lehurrogassal meg leszollassal lehet segiteni?

Figyelt kérdés
meg lehet figyelni valaszok 60-70%-a csak leszollasrol szol es es hogy ha vki feltesz egy ertelmesebb kerdest akkor a valaszok mindjart lecsokkennek, jon max 1-2. ilyenkor hol van a sok nagyarcu ^^tapasztalt^^ kutyas aki leszolja a masikat h meg ennyit sem tud . ?
2011. ápr. 26. 12:22
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
Igen ezt már én is tapasztaltam.Én amúgy minden negatív és pozitív választ elolvasok,aztán úgyis én döntöm el ,hogy számomra melyek a hasznosak.Máskülönben lehet tanulni a negatív kritikákból is!Nem is ezzel lenne a baj,hanem sokszor a stílussal!!!
2011. ápr. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
58%
Biztosan jól esik nekik, hogy leszólják a másikat ahelyett, hogy a kérdésre válaszolnának és ezáltal segítséget nyújtanának a másiknak. Én csak felhúzom magam az ilyen bunkókon és legszívesebben elküldeném melegebb éghajlatra.
2011. ápr. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mert az értelmes ember agyában felmegy a pumpa, amikor olyan kérdéseket tesznek föl, ami egyébként magától értetődő...

"a kutyám 2 napja nem eszik, és csak fekszik. Mit csináljak" - na vajon mit???

"belehalhat a 9 éves kutyám az ellésbe?" - qva fontos egy idős kutyát elletni!

"szeretnék egy fajtatiszta, törzskönyves kutyát, max 20 ezer forintig" - no comment.


stb. stb. Na ezekre sok ember bepipul, én is. Magyarországon nem jellemző a felelős állattartás, nem hajlandóak tudomásul venni, hogy egy kutya tartása pénzbe kerül. Jó neki a csont, ha beteg, majd elmúlik, ha tüzel, és befedezik, hát szüljön csak...

És minden oldalon lehet ilyen kérdéseket találni, tehát ha vennék a fáradtságot, hogy utána olvassanak a dolgoknak, akkor nem kérdezne minden 3. ember ökörséget.


Az értelmesebb kérdéstől pedig nem kapok ideggörcsöt, de nem is válaszolok, ha nem tudom. Én is "tapasztalt" kutyás vagyok, de attól még nem tudok mindenre válaszolni. Viszont ha valaki az alapvető dolgokkal nincs tisztában, és képtelen felelősségteljesen gondolkozni, arra igenis nagyon haragszok.

2011. ápr. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én már nemigazán szólok hozzá az ilyen hogyan -legyek falkavezér , mivel etessem kutyámat, szaporítással kapcsolatos kérdések stb.- mert már 1000szer el lett mondva és magyarázva a falkavezérségtől kezdve minden , csak arra lusták az emberek hogy használják a keresőt.Így mostanában ehez a fajta kérdésekhez csak akkor szólok hozzá ha valaki butaságot ír(de szindni nem szoktam senkit).

Sztem mostanában kevés az értelmes kérdés sajnos.

2011. ápr. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 panettone ***** válasza:

CSatlakoznék az előttem szólóhoz. Maga az oldal nagyon jó ötlet, hiszen jó esetben arra szolgál hogy értelmes emberek tapasztalatokat cseréljenek csak sokan lusták még arra is hogy normálisan megfogalmazzák a kérdéseiket, atr mondani sem merem hogy keresni meg sem próbálnak. Sorra tesznek fel olyan kérédéeket amik akár sak napokkal előtte is normális stílusban ki lettek vesézve.

A provokatív kédezőket pedig meg sem említem. Azt hiszem itt nagyn igaz az hogy: amilyen az adjon Isten olyan a fogadj Isten...

2011. ápr. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Jogos a kérdés!Nem csak ebben a témakörben vannak parasztok ne h azt hidd!

Én is meg vagyok lepődve h nem tudok egy olyan kérdésbe se belekattintani ahol minimum egy,ne flegmázna!Elég szomorú hisz ez az oldal tök jó(lenne) mert anonim,így mindenki félelem nélkül felteheti azt a kérdést amit csak akar,legyen szó állatokról,szexről,vagy épp fogyásról....erre jön a sok "jól nevelt" és veri a nyálát,meg nem is arra válaszol amire kéne csak kiragad 2 szót a mondókából és pont!Ez szerintem a kisebbségi komplexus amit otthon anyunak nem mer előadni és itt kiélheti magát mindenféle következmény nélkül!Ide járnak a napi stresszt meg a hülyeséget levezetni mert személyesen a főnökkel vagy épp a feleséggel már nem merik!Pontozgatnak napi hangulat szerint,nem aszerint tényleg hasznos volt e a tanács vagy sem!Puszi a hasukra!

Ja,aki normális érdekes módon tud használható tanácsot adni(még ha negatív is!!!!) mindenféle flegmázás nélkül!Milyen érdekes ugye?:)Ja és igen,igaza van aki azt írta h aki 1000szer teszi fel azt a kérdést amit már 2000szer nyálaztunk át annak én se szívesen válaszolok!De attól még nem pontozom le és nem is ugatok bele!:)

24/L

2011. máj. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!