Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fel lehet jelenteni mert 4...

Fel lehet jelenteni mert 4 kutyám van otthon?

Figyelt kérdés

volt eddig 2 tacsi keverékem és vettem egy sztafi-boxert mellé,és nem sokkal késöbb a a barátom kutyáját is hazahoztam mert az enyém unatkozott,de viszont ez a kutyus max 4 honapig van nállnuk a kaját én fizetem.

a kertben 2 ház van az egyikben a nagynéném és mamém lakik a másodikban én és anyu.

a nagynéném azt mondta feljelenti anyut ha nem visszük innen a kutyákat :((


2009. márc. 6. 21:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Először is addig ne idegeld magad, amíg el nem olvastad a helyi rendeletet.

Ha feljelent, akkor már nem lehet semmit tenni, mert ebben az esetben a jegyző dolga, hogy kivizsgálja a helyzetet, még akkor is, ha nem jogos a feljelentés. És ha más kivetnivalója nincs, mint a kutyák száma, akkor sajnos elképzelhető, hogy intézkedni fog.

2009. márc. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
A falutok/városotok weboldalán ott kell lennie az erre vonatkozó rendeletnek. Nálunk csak panelra korlátozzák, ott 2 kutyát lehet tartani. Ahogy írtad, kertes házban laksz, lehet, hogy nálatok sincs korlátozva. Pontosan olvasd végig az ebtartás összes ottani szabályát és ha nincs benne semmi ami rád vonatkozna akkor jelentsd fel szépen a nagynénédet zaklatásért. Én megtenném ha a kutyámról van szó.
2009. márc. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Feljelenthet! Mindenhol önkormányzati rendelet írja elő az állattartással kapcsolatos dolgokat is. Nálunk 2 kutya tartható és annak szaporulata max. 3 hónapos korig. Ennek ellenére 4 kutyánk van. Mindenre odafigyelek: ne ugassanak este, ne szökjenek a szomszédba, ne ugassák a járókelőket stb, stb...

Az egyik szomszéd kutyája egész éjjel ugat, de nem merek szólni neki, nehogy szóvá tegye kutyáim számát.

Sokat kell nyelni miattuk, de kérdésedből kiderül: bármelyik kutyád többet ér, mint a nagynénéd!

2009. márc. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nem jelenthet fel szerintem mert te: nem kínozod az állatokat, nem éheznek (szerintem)... stb, ha nem agresszívak vagy ilyesmik. nálunk ezeket kivizsgálják amelyik nem követted el akkor nem vagy bűnös és kész. nálunk csak ugatott egyszer a kutyám a szomszédom meg megmérgezte. ennyit az emberekről azóta bent van a legkisebb kutyám :) a másik kettő meg kint
2009. márc. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Elvileg kertes házban, max 2 kutyát lehet tartani, persze ez is ö vezettől függ, h ogy merre laksz! Panelban 1kutyát lehet, szóval elvileg feljenthet, de krédezem én, ha már egy területen laktok, gondolom így értetted, hogy 2 külön ház, akkor nem értem miért zavarják a kutyák őt, ha valóbannem csinálnak semmit, nem értem az ilyen embereket.

szerintem elvileg feljelenthet, de talán nem lesz belőle semmi,c sak kijönnek és megnézik akörülményeket.

sok sikert!!

2009. márc. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Fel lehet csendháborításért de ez csak akkor lehetséges ha a kutyáid egész éjjel ugatnak!
2009. márc. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!