Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A beagle jól tűri a lakást?...

A beagle jól tűri a lakást? Mely kutyafajták bírják jól a lakást, ugyanakkor hűségesek, jóindulatúak, okosak is?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 28. 17:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Lakásba, mopsz, angol, francia bulldog, törpe uszkár, törpe schnauser... Beagle nem való, vadászkutya nagy mozgásigénnyel.
2011. ápr. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Akármilyen fajta jó lakásba (kivéve persze az extrém eseteket, 20 négyzetméterre pl. ne vigyél bernáthegyit). A többi paraméter meg leginkább egyedfüggő. Inkább az alapján válassz, hogy te mennyit tudsz vele foglalkozni, sétáltatás, nevelés, szőrápolás, mennyire van kereted etetés terén meg ilyenek, aztán majd a tenyésztő úgyis megmondja, melyik kölyök az okos meg kedves.

De akár egy menhelyre is benézhetsz, ezer ilyen kutya van kidobva.

2011. ápr. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Magyar agár? nagyon jó lakáskutya, a lakásban nagyon elvan és nyugodt, egésznap szunyókál, heverészik, a szabadban viszont jól kifutja magát és élénk lesz. De csak akkor, ha tudsz neki elég mozgást biztosítani :)
2011. ápr. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hűséges, jóindulatú és okos??? ŐŐŐŐŐŐ, ez szerintem mindegyikre elmondható. Rosszindulatú kutyával még nem találkoztam, amelyik az, annak a múltja sem felhőtlen.

A lakásban tartásra a közepes vagy annál kisebb kutyák alkalmasak. Én biztosan nem kifejezetten lakásban tartanám a beagle-t.

2011. ápr. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A cavalier king charles spániel pl pont ilyen.
2011. ápr. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem lakásba egy kutya sem való. Úgy értem hogy oké hogy bejár meg ott alszik, de szükség van minden egyes kutyának egy udvarra. Minél nagyobb annál jobb!
2011. ápr. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nekem nem lesz kutyám,ne aggódj(atok) :) A német leckémhez kellett :) Volt egy (kitalált) Carl nevű levelezőpartnerem,akinek minden vágya egy kutya volt,és nekem kellett ajánlanom neki egy lakásba való fajtát.Én a beaglere gondoltam(mert az nagyon aranyos),de mivel azt mondtátok,hogy az nem tűri a lakást,így a törpeschnauzert írtam meg neki :D
2011. ápr. 29. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!