Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szuka kutyám párzik a kannal,...

Szuka kutyám párzik a kannal, de miért nem ragadnak össze?

Figyelt kérdés
szükségszerű összeragadniuk ahhoz, hogy legyenek kiskutyák?
2011. ápr. 28. 18:51
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Miért akarod pározatni őket?
2011. ápr. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
hogy legyenek kiskutyák!
2011. máj. 2. 21:11
 13/30 anonim ***** válasza:

az, beteg kiskutyák, ha túlélik az ellést. meg a szukád is.

Mi a töknek szaporít boldog boldogtalan,amikor fingja sincs róla. aztán majd sír, hogy hová temethet

2011. máj. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:

Úgy látszik,kell a zsebpénz a kölykök árából.

Elkeserítelek,már kamionra sem nagyon vesznek át kiskutyát,külföldön egyre szigorúbbak a szabályok.Pont a hozzád hasonló szaporítók miatt,akik sorban gyártják a selejt kölyköket.

Itthon meg gyakorlatilag lehetetlen normális helyre eladni őket,mikor minden fajtából van ingyen kutya a fajtamentőknél.Ezt szintén a hozzád hasonló agyatlan szaporítóknak lehet "köszönni".

2011. máj. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 Tyler913 ***** válasza:
Amugy tenyleg,oreg,minek gyartasz hazilag kiskutyat? Tele vannak a menhelyek,ha babazni akarsz,menj,erdeklodj,akar egy teljes almot is befogadhatsz.A tenyesztest meg hagyd meg azoknak,akiknek tenyleg ez az eletuk,es nem koklerkedni akarnak.
2011. máj. 3. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
3%

istenem ennnyi sok barmot he -.-"

csak felrakott szerencsétlen egy kérdést!

szerintem semmi szaporításról nincs szó,csak szereti a kiskutyákat,és szeretne magának/elajándékozni.mi ebben a pláne?

egyépként meg a szuka egyszer ígyisúgyis vemhes lett volna,max. nem ez a kan az apa.de tök m1.-.-"sok izé mondja a magáét...-_-

egyépként nem kell összeragadniuk,nem akkor termékenyül meg:)

2011. máj. 3. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
6%
jaja, utálom ezt az oldalt, itt annyi gyökér van, idejárnak ugatni meg szart keverni. ez egy kérdés, azt sem tudjátok, hogy mi van, hány éves a kérdező és miért kérdezi. ha meg nem tetszik valami, akkor el lehet menni máshová, ahogyan én is ezt teszem eme üzenet írása után. a kutyák nem mindig ragadnak össze. ha párosítanál kutyákat, előtte érdemes megnézni a neten ( nem itt ) pár jó oldalt, tanácsot, informálódni. igen, nagyon sok szaporító van, de még ennél is több lesz, ne aggódj, van tenyésztő, attól érdemes venni, de ki tudja, lehet nyitott törzskönyves a kutya vagy esetleg nincs is neki...
2011. máj. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:

utolsó 2 kössz, egyetértek veletek, amúgy én sem járok erre az oldalra a szaporításos oltogatások miatt

palota pincsit szeretnék "szaporítani"

hozzá kell, hogy tegyem, hogy Magyarországon jó, ha van 1 tenyésztő ahonnan valami horror összegé lehetne csak kölyköt venni sok év múlva

és nem igazán értem, hogy miért kellene nekem a menhelyi kutyákkal foglalkoznom? persze én is sajnálom őket nagyon is, de valószínűleg rossz életük volt, és már nem lehet őket "úgy" nevelni, hogy ne legyenek félősek vagy harapósak, mert nagy részük az, és nem is kicsik

2011. máj. 3. 13:36
 19/30 Francesca_ ***** válasza:
2011. máj. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 nory0722 ***** válasza:

Igen,van olyan is,aki olyan kérdést tesz fel,hogy milyen táppal etessen,ami 5ezerből kijön,erre lehurrogják,hogy ne vegyen kutyát,ha ennyi pénze van rá! Szerintem ezen emberek többségének csivavája meg yorkija van,azok könnyen beszélnek! Kíváncsi lennék,hogy ha lenne egy bernáthegyijük mondjuk,akkor is royal caninnal etetnének e... Szerintem legközelebb hívj fel egy állatorvost,ne itt kérdezz,mert csak lecseszni tudnak!


Én is tettem fel egy kérdést,hogy tüzel a szukám 13 napja,de még nem hagyja magát,erre lehurrogtak,hogy minek akarok keveréket! Közben csak arról volt szó,hogy ivartalanítás előtt álltuk,és a doki azt mondta(több is),hogy várjam meg,míg vemhes lesz,mert addigra tuti kifejlődnek az emlői,és nem lesz emlőrákja. És még nem is voltak kiskutyák,mivel tüzelés után egyből ivartalanította,tehát nem megölte őket.

2011. máj. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!