Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van értelme? Vagy felesleges...

Van értelme? Vagy felesleges hülyeség?

Figyelt kérdés

Ma pakolászás közben rábukkantam az elhunyt kutyusom papirjaira, köztük a tenyésztő eléhetőségeire. A kutya megvétele után még egy idejeig tartottuk a kapcsolatot, eggyütt jártunk kiállitásra de aztán mi a hobby kutyázást választottuk igy megszakadt minden kapcsolat. A kutyusunk balesetben 1 éve elpusztult. Eszembe jutott hogy talán irnom kellene a tenyésztőnek, vagy inkább ne?

Kedves, nagyon lelkiismeretes, rendes ember, de lehet hogy feleslegesen okoznék fájdalmat mert nagyon szerette minden kutyáját. Jobb lenne ha azt hinné még most is boldogan él?


2011. ápr. 29. 23:13
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Valami nagy fekete, labrador forma de nagyobb.

Igen egy kajàrda melett volt kikötve egy fához.

2011. ápr. 30. 10:38
 12/14 anonim ***** válasza:

Ezért jó egy nagy kutya is a kicsi mellé. ( persze tudom hogy nem lehet mindenhol nagy kutyát tartani )

Én egyik télen a két fiú kutyámmal mentem ki sétálni. Az egyik 51 kiló a másik meg egy tacsi mix. Imádják egymást, nagyon nagy barátok a mai napig.

Na és egyszer csak a hátunk mögül egy nagy csörtetés, és már ott is termett egy nagy roti. És naná hogy nem a vele egy súlyban levőbe kötött bele. Hírtelen felkapta a tacsit, és rázta mint állat. Én meg úgy ledöbbentem, hogy tudat alatt csak leakasztottam a pórázt a nagyról. Szó nélkül ugrott a rotinak a nagy fiú, elkapta a fülét, és annál fogva a földbe döngölte.

A roti tulaja azt hitte ( már több kutyára is engedte a kutyáját ) hogy megint levert a kutyája egy másikat. Csak döbbenten látta mikor odaért pár perc múlva, hogy az övét gyűrögetik a földbe.... ( addig amíg egyedül vagyok tutira nem fogok közéjük nyúlni, és nem is szabad )

Végül is amikor a tulaj megfogta a sajátját, akkor én is le tudtam operálni kutyám a rotiról.


Itt vannak:

[link]

2011. máj. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Most mosolyt csaltál az arcomra köszönöm, nagyon helyesek, a kép és a történet is szivmelengető.

Sajnos egy nagy kutya sem lett volna megoldás mert egyszer ugrott csak a kutya, felkapta eldobta és eltört a gerince.

2011. máj. 1. 09:37
 14/14 anonim ***** válasza:

Szegééééény! :-(


Valószínú nagyon sz..rul eshetett. Nálunk a tacsinak az volt a szerncséje, hogy nagy fűre esett amikor a roti kiköpte. De nem sokon múlt ott se.

2011. máj. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!