Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Jól tettem vagy teljesen...

Jól tettem vagy teljesen felesleges hülyeség volt?

Figyelt kérdés
19 éves srác vagyok. vidéki kisvárosban lakom és csendesebb típus vagyok, nem bulizós típus. havonta 1-2x szoktunk olyat csinálni hogy beülünk egy kocsmába haverommal pl, és egy sör és feles melett elbeszélgetünk sok sok dologról. tegnap is volt egy ilyen alkalom. ő dohányzik és már csak kevés hely volt nyitva, elmentünk a városközpontba egy kicsit "elitebb hely" végülis pub de hátul van ilyen diszkó szerű szórakozási lehetőség is, és tartottam is kicsit hogy lesznek zűrös arcok, de végülis nem voltak és leültünk oda az előtérbe. bőr kanapékra. előtte is voltunk egy helyen de általában az külvárosi kis kocsmák egyike sz.val volt bennünk egy kis pia, és láttam mennyi sokféle felhozatal van...eszembe jutott hogy én milyen rég ki szerettem volna próbálni a martinit és a tequilát eddig valahogy nem volt rá lehetőségem, nem vagyok nagy piás. és rászántam magam hogy igyunk. én fizettem haveromnak is. és igazából itt érkeztünk el hogy mennyire csináltam ezzel hülyeséget...mert ha azt nézzük, mondhatjuk azt is boldog lehetek, kipróbáltam (ha még ennyi idősen is) amit szerettem volna de közben meg mikor fizettem is, és 900 volt 2 tequila kicsit bűntudatom lett hogy mire fel dőzsölök én itt, mikor nem vagyok gazdag, felvágós, és egyáltalán ilyen helyre járó, és kicsit bűntudatom is volt...elénk tették jéggel citrommal mintha valami gazdag ember unalmában betért volna inni egyet ezt éreztem a bőrkanapén hátradőlve holott nekem anyám-apám csak szakmunkás és valószínűleg én is az leszek, nem lesz nagy fizetésem, ilyen körülmények, satöbbi satöbbi. szerintetek most nem volt baj ez az egész, tényleg legalább kipróbáltam amiket szerettem volna vagy csak fölösleges pénzszórás volt?
2009. okt. 28. 21:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem volt felesleges pénzszórás. Részben kipróbáltál valamit, amire vágytál, részben pedig elkezdted felfogni a pénz értékét! Szerintem, mindent összevetve, jól tetted, amit tettél, hiszen tanultál belőle.
2009. okt. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

jaj, ne csinálj már ebből ügyet.

jól tetted, hogy kipróbáltad.

és legyen több önbizalmad. ha szakmunkás leszel sem biztos, hogy nem fogsz tudni dőzsölni, menj ki külföldre dolgozni, nagyon szép fizetések vannak ott a szakmunkásoknak.

2009. okt. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ezzel semmi baj.

900 Ft a 2 teqilla? Az nem is olyan gáz, én múltkor 650-ért ittam egyet.


900Ft-ba senki nem fog belehalni, legalább megérezted milyen a gazdag élet.

2009. okt. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
jó az CSAK a tequila volt..meg előtte martini, meg előtte a másik helyen olcsó sör meg kommersz..szóval azokhoz képest sok:) köszi a válaszokat mindenkinek
2009. okt. 28. 22:07
 5/13 A kérdező kommentje:
igen én is íg érzem hogy kipróbáltam, de nem teszem rendszeressé.
2009. okt. 28. 22:08
 6/13 anonim ***** válasza:
81%

ezt most úgy érted, hogy lelkiismeret furdalásod van az miatt, hogy annyi pénzt hagytál ott két tequilára, vagy az miatt, hogy te "csak" két szakmunkás kölyke vagy, és mi jogon iszol te tequilát?

Na figyelj most kicsit rám, és csak rám!

- a diplomával nem jár műveltség, és nincs olyan, hogy "ÉN CSAK"!

- ott, és akkor iszol, ahol neked jólesik, amig nem vagy részeg, és ki tudod fizetni!

- egyszer régen mondta nekem valaki, hogy látott már diplomást, aki nem tudott semmit, és látott olyan szakmunkást is, akinek egyből három diplomát ki lehetett volna osztani!

És most kezd el magad sürgősen megbecsülni, mert hogyan várnád el másoktól, hogy tisztelettel viselkedjenek veled, ha te magad sem becsülöd magad semmire!

Az a pénz is ami a te zsebedben van ér annyit, mint bárki más pénze, esetleg gyorsabban elfogy, mint a másé, de használd ki, és élvezd az életet, nem okvetlenül kell mindent a pénzen keresztül nézni!

2009. okt. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
83%
Egyetértek az előttem szólókkal,csak azzal nem,hogy menj ki külfüldre dolgozni.Magyar vagy,és itt a hazád.Szakmunkásként itt is megtudsz élni.Legalábbis felén a jó szakmunkás talál munkát,és jobban keres,mint sok diplomás.Csak most divat azt hinni,hogy külföldön sokkal jobb,mint itthon.Nem a pénz a legfontosabb egy ember életében.
2009. okt. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem biztos, hogy te is "csak" szakmunkás leszel. Vagy ha az is leszel, attól később még lehetsz akár igazgató is! :) De ha mégis "csak szakmunkás" maradnál, a lényeg, hogy ember is maradsz, amilyen most vagy! Ez talán a legfontosabb. És a kérdésre a válasz: Nem, ne legyen lelkiismeretfurdalásod, az ember sok mindent kipróbál, hogy megtudja milyen érzés.


Ezzel nem ártottál senkinek, viszont gazdagabb lettél egy érzéssel! :)

2009. okt. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Öregem, te egy nagyon jó ember vagy.

Legyen önbizalmad, és hidd el, hogy te is ugyan annyit (ha nem többet) érsz, mint a minden nap martinit szürcsölgető ficsúrok.

2009. okt. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
900 forint, nem hiszem hogy ebből problémát kéne csinálnod, ha mondjuk összetörnéd a többmilliós autód egy hülyeség miatt akkor furdalhatna minden
2009. okt. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!