Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » S. O. S: valaki Szeged környék...

S. O. S: valaki Szeged környékén tud olyan helyet ahol 6 kutyát, (amsteffok és bulldogokat) el lehetne helyezni?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 30. 15:26
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
46%
Most pofázzá jóska gyerek
2011. ápr. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

uszuljon rátok az összes kutya!

barom banda!

megnéznélek benneteket, hogy néznétek ki szétépve...

na írjatok még szarosok!

2011. ápr. 30. 16:06
 13/19 anonim ***** válasza:
Vidd menhelyre
2011. ápr. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
A gond az,hogy az összes fajtamentő szervezet fullon van.
2011. ápr. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Mért nem viszed magaddal?

És nem értem mi a bajod, hisz le is írtad hogy nem szereted őket

2011. ápr. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 xnorkax ***** válasza:

Kérdező, először is higgadj le...

Hirdethetnéd oldalakon, hogy vannak ingyen elvihető kutyák, de nem itt. Szerintem sokan harapnának rájuk, hiszen ingyen manapság nehezebb hozzájutni fajtatiszta kutyákhoz (már ha azok). Viszont csak ivartalanítva adjátok őket tovább, nehogy szaporító kezére jussanak!

Amúgy meg a menhelyeken lehet, hogy jobb helyük lenne egy ideig, mert onnan is kiviszik őket és ott általában minden kutyát ivartalanítanak.

2011. ápr. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
szegény kutyusok de sajnálom őket h nincs rendes gazdájuk
2011. máj. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Kedves emberek, hiszen én azért keresek nekik helyet, hogy megtartható legyen, hiszen a rendes gazdija évek óta naponta gondozza őket, csak mivel költöznie kell ezért próbálok neki segíteni egy közeli hely találásában, hogy továbbra is kellően gondozhassa a szeretett, és abszolute nem eladandó kutyáit! Szóval aki tud ebben segíteni az írjon nekem, mert nem akar tőlük megválni, sztem sose! Hiszen azért tartja őket mert szereti...
2011. máj. 4. 11:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!