Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek nagyon megviselné...

Szerintetek nagyon megviselné a kutyát?

Figyelt kérdés

Éppen költözöm, és úgy döntöttem, elviszem anyámtól a kutyáját. Nem csak az ő hibája, apósomé is.

A "kinti kutyát" szinte kinyírják, megrohadt kajával, vagy csak csonttal etetik (mióta nem élek otthon). Egy időre lejöttem, vettem az ebnek kaját, etettem én őt. Főtt húst, zöldségeket kapott. Ma kivittem a kaját, és ahogy öntöttem a táljába, levágott csirkefejek, körmök voltak beledobva - ráadásul már romlottan, mert bűzlött. Mindezek mellett tele volt öntve fűszerekkel, mikor megkértem már őket vagy 1000x, hogy ne fűszerezzék a kutyák kajáját.

A szobacirkáló fűszeres konyhai maradékokat kap, emellett folyamatosan etetik csokival, meg minden olyan cuccal, ami nem neki való. Teljesen el van rontva szerencsétlen kutya., ráadásul most nyírtam meg, mert úgy össze volt tapadva a szőre hogy járni is alig tudott.

Tehát úgy döntöttem, ha beköltöztem a lakásomba, elviszem a kisebb kutyát- a nagy nem férne el, ráadásul már 10 éves szegénykém, sokat nem tudok már segíteni rajta :(

A kis vakarcs borzalmasan ragaszkodik anyámhoz, szinte le sem lehet vakarni róla, de egyáltalán nem egészséges, kövér nagyon, vitaminhiányos, és már 3x járt orvosnál - amit persze nekem kellett fizetni...

Szerintetek egy idő után belenyugodna, hogy nincs anyám a közelben? Engem is nagyon szeret.


2011. ápr. 30. 15:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nem a lakás nagysága lényeg. Ha tudod őket mozgatni, mindkettő jól elvan a lakásban. Főleg, ha nap közben dolgozol, nincsenek egyedül.

A kutya meghálálja a gondoskodást.

Bár igaz, a kutyahűség olyan, hogy a rossz gazdit is szereti.

De szerintem megszokik nálad, az a lényeg, mennyit tudsz velük lenni.

Jó lenne, ha mindkettőt tudnád vállalni.

Hidd el, két kutya nem több gond és elfoglaltság, mint egy. Én tudom, mert huszadik éve mindig két kutyánk volt/van.

2011. ápr. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 panettone ***** válasza:

Kizárt hogy nem lehet kicsit nevelni a szülőkön,


Természetesen vidd el a kutyát, de ki garantálja hogy nem lesz új kutyaothon? Sajnos nem fogsz tudni mindenkit kimenekíteni onnan....

Bocsi de nekem ez jutott eszembe.

2011. máj. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!