Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyámnak rossz beidegződése...

A kutyámnak rossz beidegződése van. Hogy szoktassam le?

Figyelt kérdés
Ha reggel kiengedem szaladgálni, akkor rögtön egy virágnál áll meg és letépi. Mamámnak nagyon nem tetszik. Mit tegyek?
2011. ápr. 30. 18:41
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

ja és persze mikor adod neki a jutifalatot akkor mond neki hogy "Ókós" (direkt írtam hosszú Ó-val, csak mi igy szoktuk :D)


(bár azért érdemes lenne tudni hogy mit tud a kutyát.. hogy tisztában van-e ezekkel a szavakkal)

2011. ápr. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Mi mindent próbáltál? És hogyan próbáltad? Mennyi ideig próbáltad?
2011. máj. 1. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
sajnos nem nagyon hallgat rám. már 2 hete próbálkozok, hogy én legyek.. tegnap még úgyahogy sikerült is
2011. máj. 1. 08:30
 14/21 anonim ***** válasza:

22:15 vagyok.


Azért nem hallgat rád mert nem tart téged falkavezérnek.Azt hiszi hogy ő az!Ugye nem engeded hogy előtted menjen ki az ajtón?Vagy hogy akkor egyed amikor ő szeretné?Húz sétáltatás közben?Ugrál rád mikor hazaérsz?ha ezekre a kérdésekre igen a válasz akkor sajnos ő magát feljebbvalónak gondolja nálad.


Szerintem olvasd el Jan Fennel Kutyapszichológia c. könyvét:

*****


Tényleg nagyon hasznos csak ugord át az első néhány fejezetet (bár az is érdekes de ott még csak a kutyák eredetéről, a farkasoktól való kiválásról beszél)



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. máj. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Mit jelent az, hogy nem hallgat rád?

Megkérted szépen? A kutyád tud beszélni, érti amit mondasz?

Vagy te értesz a kutyád nyelvén és ugatva jelezted, hogy nem szabad?

Ismét kérdezem, hogy jelezted felé, hogy nem akarod, hogy ezt csinálja?

2011. máj. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
Tanítsd meg neki a NEM parancsot, pl úgy hogy egy jutalom falatot leteszel elé a földre, és mondod neki hogy nem, amikor elfordítja a fejét akkor egy másik jutalom falatattal jutalmazzd, fontos hogy ne azzal amit ott kell hagynia!! És később alkalmazzd mikor a virágok felé megy ;) Sok sikert és persze türelem. :)
2011. máj. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Az én kutyámnak is ez a szokása.Nem tudtam le szoktatni róla.De adok egy jó tanácsot;).

A virágok köré rakjál egy magas követ,téglát ilyesmiket értek evvel.Így már nem tud a virágokban kárt tenni.Nekem be vált.Próbáld ki;)

2011. máj. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Az előttem szólótól is megkérdezem: hogy próbálta leszoktatni a kutyát a virágban való kártevésről?
2011. máj. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Várom a választ a kérdezőtől és az előttem szólótól is!
2011. máj. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
én úgy, hogy pórázt adtam rá és ha leakarta szedni a virágot arrébb rántottam, és mondtam neki, hogy ül. de mára teljesen nem hallgat rám..
2011. máj. 3. 13:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!