Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vizhez kutyát hogyan szoktassa...

Vizhez kutyát hogyan szoktassak hozzá?

Figyelt kérdés
van egy magyar vizsla kutyám és szeretém ha nem félne a viztol! valahogy hozzá lehet szoktatni a kutyát a vízhez ?kérlek segítsetek
2011. ápr. 30. 22:07
 1/8 anonim válasza:
100%
ne kiserletezz ha nem vagy biztos a dolgodba.mert ha valamit elrontasz soha nem csalod be a vizbe.kerdezz meg egy szakembert!
2011. ápr. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha megtanulta a labda visszahozását,akkor ha tóba hajítod a labdát ,akkor is vissza kéne hoznia,mert szereti a vizet.Ha nem,akkor menj a tóba és csald be,nagyon jól tud úszni.
2011. ápr. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
már probáltam mind a ketott eldobtam a labdát de ahogya lába a vizhet ert meg is fordult és visszajott akkor beusztam én a labdáér és hivodattam de ahhor se jott a viz kozelébe se .
2011. ápr. 30. 22:33
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én bevinném őlben,és rájön,hogy semmi baja nem lesz.
2011. ápr. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Hovarju ***** válasza:
100%
Esetleg még az is segíthet, ha egy olyan kutyával viszed együtt, aki szereti a vizet, vagy olyan helyre vidd ahol más kutyát is úsztatnak. Ha látja, hogy a másik kutya úszik, szívesebben próbálkozik Ő is. De kényszerből ne vidd a vízbe, mert egy életre megutálja.
2011. ápr. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Az én vizslám is félt a víztől. Mi is próbálkoztunk mindenhogyan, de hajthatatlan volt. Egyszer elmentünk egy erdőbe sétálni, ahol volt egy patak. Lassú folyású volt, de olyan 2m széles, max 30cm mély. Akkor dobáltam neki botokat és gond nélkül bele ment. Ezután már a tóba is bele mert menni, mert látta, hogy semmi baja nem lett.

De vigyázz, ne legyél túl erőszakos vele, mert egy életre megutálhatja a vizet.

Nagyon hideg vízbe ne menjen bele, mert könnyen megbetegedhet, hiszen alig van bundája. :) Türelem a kulcsszó :))

2011. máj. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha falattal, labdával, csalogatással nem megy, akkor tényleg a másik kutya lehet megoldás.

Sajnos én az előző kutyámnál én is azzal próbálkoztam, hogy bevittem, fogtam, hogy meglássa tud úszni. Olyan rossz élmény volt neki, hogy soha többet nem mert bemenni, nem tanult meg úszni, és végül vízbeesve érte a halál....


Úgyhogy drasztikus dolgokat felejtsd el, csak az működhet, hogy becsábítod szépen apránként.

2011. máj. 1. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Szerintem még hideg a víz és azért nem szereti.
2011. máj. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!