Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Golden Retriever egygazdás...

A Golden Retriever egygazdás kutya? (Több lent)

Figyelt kérdés
Mármint nem úgy értem, hogy csak egy gazdát fogad el magának, mert tudom hogy mindenkit szeret, de úgy értem hogy egy embert jobban szeret mindenki másánál, jobban hallgat rá, jobban engedelmeskedik, és jobban ragaszkodik hozzá. Ez így van ugye?
2011. máj. 1. 18:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Mikor először találkoztunk egy goldenes családdal, 3 óra után simán eljött volna velünk, pedig jól tartják, szeretik nagyon.
2011. máj. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Az igaz, hogy eszméletlenül barátságosak, ezért is nem jó házőrző kutya! :) De viszont a gazdájához nagyon kötődik, mivel tudja, hogy "mindent neki köszönhet" törődést, és nevelést. Nem menne el csak úgy más családokhoz :) Persze, hogy a a gazdi tanította meg neki pl: az ÜL parancsszót, mondhatja neki más is ugye, akkor is leül.. de ez valahogy más :D A lényeg, hogy mindenkit szeret, de a gazdihoz jobban kötődik :D
2011. máj. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Na ilyenre voltam kíváncsi, köszönöm a válaszotokat!
2011. máj. 1. 20:31
 4/4 anonim válasza:
:)
2011. máj. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!