Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit jelent pontosan az, hogy...

Mit jelent pontosan az, hogy egygazdás kutya?

Figyelt kérdés
Miben más egy egygazdás kutya?
2010. ápr. 21. 20:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy emberhez kötődik a legjobban. Azt tiszteli a legjobban és annak engedelmeskedik.
2010. ápr. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Akiteki ***** válasza:
57%
ami le van írva: egy gazdás. Mi ezen a kérdés?
2010. ápr. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De előfordul az is, hogy más családtagnak sem engedelmeskedik, csak annak a bizonyos gazdának?
2010. ápr. 21. 20:54
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Engedelmeskedhet más családtagnak is hogy ha értessz a nyelvén,de legjobban annak az egy embernek fog engedelmeskedni akit kiszemelt gazdának.
2010. ápr. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Egygazdás, azaz egy gazdát fogad el igazán falkavezérnek, neki fogad leginkább szót, őt szereti a legjobban.
2010. ápr. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha egygazdas a kutya csaladon belul az azt jelenti, hogy azt a bizonyos szemelyt jobban magasztalja, mint a csalad tobbi tagjat. Tehat peldaul ha a kutyanak te vagy a gazdaja, akkor lehet, hogy meg setalni se lesz hajlando lemenni valaki massal, csak veled.
2010. ápr. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen olyan kutya is van aki egyáltalán nem fogad szót másnak. De ennek fokozatai vannak.
2010. ápr. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
2.! A válaszodban igazán hasznos információra találtam.. Csak egyszerűen érdekelt (BŐVEBBEN) hogy ezek a kutyák miben különböznek. Az 1. válaszadó is gondolom ért valamennyit a kutyákhoz, meg valószínűnek tartom hogy te is, de ettől függetlenül még lehet normálisan is válaszolni..
2010. ápr. 21. 21:21
 9/9 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, hogy pl-ul a chow-chow kutyák egy gazdás kutyusok, életükben egy embert fogadnak el gazdinak. Szerintem ezt jelenti az "egy gazdás". Viszont ezt azonnal meg is cáfolnám, mivel hozzám 1 évesen került egy chow-chow kutyus, és sikerült elfogadtatnunk magunkat. Először nagyon nehezen ment, volt hogy beszorított Ő! engem a kifutóra, és nem engedett ki onnan stb... Majd egy két hét után valahogy mégis megértette, hogy nem ő a főnök, és azóta semmi gond vele. Imádjuk egymást.
2010. ápr. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!