Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A boxer "egygazdas" kutya?

A boxer "egygazdas" kutya?

Figyelt kérdés
Tehat ha pl. a csaladbol mindenki ugyanannit foglalkozik vele, akkor mi alapjan valaszt 1. szamu gazdit ? Vagy valaszt-e egyaltalan, esetleg mindenkit a gazdajanak tekint ?
2010. máj. 17. 16:48
 1/6 anonim ***** válasza:
39%
Minden kutya 1 embert tekint a gazdájának. Persze ez nem jelenti azt, hogy a többiekre ne hallgatna, csak rá esetleg jobban.
2010. máj. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
" A kutya szívéhez a gyomrán át vezet az út" én ebből megyek ki, és aki valószínűleg eteti, azt fogja a gazdinak tekinteni. Az én Rotim és Német juhászom nekem engedelmeskedik a legjobban, ha megyek valahová folyton a sarkamban vannak, de ez nem azt jelenti, hogy pl. apának nem engedelmeskednek. De aki a legtöbbet van velük, valószínűleg ő lesz a gazdi. Barátnőmnek is volt boxerje, neki például elég egygazdás kutya volt. De ne értsd félre, ugyan úgy eljátszott mindenkivel, de mégis ő utána loholt folyton :)
2010. máj. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

A kutyánál a falkatörvények uralkodnak, szóval a egy falkavezér van, neki engedelmeskedik, az más ha szeretetből, mivel xy-tól kapja a kajáját, akkor neki is engedelmeskedik.:)


Nekem boxerom van, a "falkavezér" is én vagyok, és a kaját is tőlem kapja, nem nagyon hallgat a család többi tagjára.:D

2010. máj. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk mindenkire hallgat a kutya, hallgatnia is kell hisz ő van a falka legalján.De nekem a legerősebb a szavam , mert én vagyok a falkavezér.
2010. máj. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a mi boxerünk hallgat mindenkire otthon is meg séta közbe is de én etetem meg tanítom többet és annyi hogyha itthon vagyok általába mindig ott van ahol én de ha elmegyek itthonról akkor meg a többiek seggébe van:)a boxernél szerintem a lényeg hogy mindig legyen vele valaki mert nagyon családcentrikus kutya!
2010. máj. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
"A kutya szívéhez a gyomrán át vezet az út" Ez nagy hülyeség. Azt tartja gazdájának, aki foglalkozik vele.
2010. máj. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!