Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pro planról mi a véleményetek?

Taftalino Tamás kérdése:

Pro planról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

most vettem egy 3 hónapos westit, és szeretném jó minöségű táppal etetni!

szerintetek jó táp azz ilyen kutyafajtához? vagy ajánljatok más fajta tápot


2011. máj. 4. 12:35
 1/8 anonim ***** válasza:
én ilyennel etetem a két kutyámat, teljesen jó, más tápokra ráadásul allergiás is lett a kutyám (royal canin, eukanuba) - erre nem. A híres-neves Orijenről meg a tenyésztő beszélt le.
2011. máj. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Barátnőm,aki mestertenyésztő,eteti évek óta a kutyáival,szépek.

Én úgy gondolom erről a tápról,hogy ár-érték arányban van jobb is,akár a középkategóriás tápok között is.

Most Brit nevű tápot etetek,jó.

2011. máj. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
azzal a táppal etesd őt, amitől jól néz ki. Én modnjuk heti 3x tápozok, a többi napokon hús.
2011. máj. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Azért ezzel a véleménnyel vitába szállnék:rengeteg olcsó,gyenge minőségű "sarki bolti"vagy Tescos tápon élő kutyát ismerek,akik nagyon jól néznek ki,meg nem mondaná róluk senki,hogy ilyen sz@rokkal etetik őket.

Attól,hogy jól néz ki egy kutya,még nem biztos,hogy megfelelő minőségű az etetett táp.

2011. máj. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha egy kutyának szép a szőre, jó a kondija, nem fáj a lába, stb. akkor az a kutya jól van tartva, és közel sem biztos, hogy csak a prémium táptól nézhet ugy ki, ahogy. Ha valami gebasz van, az először a szőrminőségen látszik leginkább. Ha megkapja mellé a szükséges kiegészitőket, hús, zöldség, akkor egy olcsobb táp is lehet megfelelő. Csak a tápozást nem tartom jónak A kutya alapvetően ragadozó, és szüksége van húsra. Láttam már olyat, hogy annyira tápos volt, hogy egy farháttal csak játszott, nem tudott vele mit kezdeni.
2011. máj. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az olcsó "sarki bolti"tápoktól azért néz ki jól a kutya,mert tele vannak gabonával,kukoricával.A disznó is attól hízik.

A kutya is jól tartja magát pár évig,utána a gazdi csodálkozik,hogy jééé,mitől lett rákos a kutyám vajon?

Tényleg jó a minőségi táp mellé néha hús is.

2011. máj. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Most van nálunk egy kölcsönkutya, a legolcsóbb no name tápot eszi, hát amikor az ő kakáját kell összeszednem... sokkal, de sokkal büdösebb, mint az én kutyáimé, akik rendes tápot (pro plant) esznek.
2011. máj. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
pro plan jó,csak méregdrága.És csak 14 kiló.
2011. máj. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!