Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miből tudhatom hogy én vagyok...

Miből tudhatom hogy én vagyok a falkavezér?

Figyelt kérdés
2011. máj. 4. 18:19
 1/5 anonim ***** válasza:
A legfeltűnőbb jele,ha sokat látod a kutyád hasát.:D
2011. máj. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha a füvön megállok rögtön a hátára fekszik és azt várja hogy simogassam. erre gondolsz?
2011. máj. 4. 20:13
 3/5 anonim ***** válasza:

semmilyen körülmények között nem morog ,harap meg téged,ha kinyitod az ajtót ,nem mint az őrült fut ki elsőnek ugy hogy közben téged fellök,ha hívod első szóra odajön hozzád, nem áll meg még szaglászni se,nem a kutya dönti el mikor eszik stb

Próbáld ki a következőt.leülsz a földre enni, úgy hogy ottvan a kutya.Ha rögtön beleakar zabálni a kajádba akkor nem tart falkavezérnek (mert a falkavezér eszik először és ha ú jól lakott akkor jönnek a többiek).

remélem segítettem :)

2011. máj. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Domináns kutya,aki falkavezérnek tartja magát,fix hogy nem mutogatja a legsebezhetőbb testrészét,a hasát.Ez a megadás jele.A másik válasz is tökéletes.De a has mutatás az abszolút behódolás jele.
2011. máj. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
KÖszönöm utolsó sokat segitettél! :D
2011. máj. 4. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!