Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek milyen keverék...

Szerintetek milyen keverék lehet a kutyám? (képpel)

Figyelt kérdés

A feje az tuti tacskó, de a többi még rejtély. :) Nagyon mozgékony, gazdás, amennyire észrevettem, nincs vadászösztöne, de tud appotrtírozni.

[link]

[link]

[link]


2011. máj. 6. 07:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Igazából nem tudom,de nagyon szép és aranyos.
2011. máj. 6. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lehet h mar az egyik szulo is keverek volt de nagyon cuki
2011. máj. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ő egy Golden Retriever és Drótszőrű tacskó mix :)
2011. máj. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Meg se fordult eddig a fejembe, hogy golden van benne, de most hogy az előző válaszoló írta, simán lehet! tényleg van egy kis goldenes beütése, és a képen is látható, hogy erősen apportos a kutyus.. Szóval!:D


Egyébként meg gratulálok a kutyádhoz, ritka szép kutyus!

2011. máj. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem minden szülője keverék volt...(megeshet hogy "fajtatiszta keverék")

Az enyém is olyan :)

2011. máj. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :) Anyukám is mondta hogy lát benne goldent, de nekem egy kicsit nehéz elhinni. (mármint nem tudom elképzelni hogy hogy történhetett az aktus egy tacskó és egy retriver között xD)
2011. máj. 6. 13:04
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy golden van benne. Maradunk a tacskónál, oké, az tuti van benne. De nekem volt egy nagyon hasonló kutyusom, aki egy arany színű cocker spániel keverék volt. Teljesen úgy nézett ki, mint egy mini golden retriever. Valaki meg is kérdezte, hogy van ilyen?! Mondom milyen? Válasz: hát mini golden! Mondtam, hogy dehogyis, ő csak egy szuperül sikerült keverék kutyus. Szóval ha belegondolunk az én "mini goldenembe", simán lehet a te kutyusod is spániel-keverék, és azért goldenes. ;)
2011. máj. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is leginkább goldent látok benne, tacskót nem annyira, nem minden rövidebb lábú kutyus tacsi keverék.
2011. máj. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Akiteki ***** válasza:
100%
Tökmindegy milyen, nagyon édes! Én nem foglalkoznék vele, miből rakták össze, örülnék hogy egy ilyen helyes és vidám kutyusom van. Gratulálok hozzá!
2011. máj. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :) Ezek szerinte mindenki mást lát benne. Mindenesetre ment a zöld mancs mindenkinek. :D
2011. máj. 6. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!