Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most három hetesek a kiskutyák...

Most három hetesek a kiskutyák. Mikortól kaphatnak szilárd táplálékot? És mi legyen az?

Figyelt kérdés
2009. márc. 9. 18:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Lassan már belenyalhatnak a mama kajájába.

szoptatás alatt a szukának is kölyöktápot kell adni, Ezt áztatva, kölyökkutya számára készített tejjel, gabonapehellyel.

2009. márc. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem olyan 5 hetes korukra már ehetnek száraztápot de azt is elöször áztatva és utánna szárazon. És ha lehet akkor szuperprémium minösségű tápot kapjanak,de ha arra nincs pénz akkor egy olcsóbb de jóminősségő kölyöktápot etess velük,és az a táp ami a legmegfelelöbb lenne nekik ha nincs rá sok pénz az az Acana de ha van rá keret akkor Hill's,Royal Canin,Eukanuba ezek a legjobbak:D Remélem segitettem. Ja és a tápot keverheted nekik valami finommal:D
2009. márc. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
6. hónap (Az állatorvosom szerint.) De már szerintem konzerves kajával keverheted a száraz kaját a 3. hónaptól.
2009. márc. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok.

Tapasztalatból!!!

1 hónapos kutyámnak adtam a megfőzött rizst tejjel, mármint a tejberizst :). Szerette nagyon. Igaz hogy Labrador ls Német juhász keverék volt.

2009. márc. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

6.hónap? 3.hónap? Valamit nagyon félreértettél! 6 hónaposan már váltotják a fogaikat.

6 hetesen lehet nekik száraztápot adni, természetesen minőségi kölyöktápot. pl Orijen, Acana

2009. márc. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem most 5hetesek,de még nincs foguk.a száraztáptól megfulladnának.én konzerves kaját adok nekik,meg royal canint beáztatva,(kutyatápszerbe)összenyomkodva.adtam már nekik főtt csirkét turmixolva.lehet már májkrémet,ilyesmit.fontos hogy sokfélét kóstoljanak,mert akkor nem lesznek kényes gyomrúak.meg kapnak tápszert is.ha már esznek adj mellé vizet nekik.nekem nemnagyon isszák,de azért adom.most egyszer adj nekik kaját még,a többi szopi legyen,aztán fokozatosan emeld az etetések számát.
2009. márc. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat!:)
2009. márc. 10. 10:45
 8/8 anonim ***** válasza:
4-5 hetesen,adtam nekik fött csirkehust,aztán fött csirkenyakat összetörve.meg elötte babykaját pépeset,adtam nekik azt szeretik.meg jol átszoktak a fött kajára.
2009. márc. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!