Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Született 9 kiskutya, de csak...

Született 9 kiskutya, de csak 8 cicije van a mamának?

Figyelt kérdés
8 olyan amiből jön is valami,egy mindig harcol a kajáért..Amúgy erős egészséges mind,de csak mert figyelve van.Szerintetek az az egy elpusztulna,ha nem lenne cicire rakva?
2011. máj. 6. 18:36
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
Pedig jövő ilyenkor újra lesznek,kicsik.Már kinéztem az apjukat.De csak ha lesz elég előjegyzés.
2011. máj. 6. 22:14
 12/35 anonim ***** válasza:
45%
Egy uccsó mocskos szaporító vagy. Már elnézést, de az ilyen dolgok hozzák ki belőlem az állatot. Miért szaporítod fölöslegesen szegény kutyákat? Így is van már belőlük annyi... Hogyhogy ha lesz előjegyzés? A pénz miatt meg az édi-bédi kölykök miatt csinálod? Akkor viszont nagyon gyorsan abba is hagyhatod, mert ez a kutyának sem kellemes. Hányszor ellett már a kutyád? és hány éves?
2011. máj. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
86%
Én mint tenyésztő - bár nem kutyában utazom - első kézből mondhatom, hogy az előjegyzés csomó embernek nem pénzt, hanem biztos gazdit jelent. Többek között nekem is. Örülök, ha időben gazdihoz tudom adni a kölykeimet, és nem fognak hozzámnőni, hogy aztán élből gazdaváltásos stresszel indítsanak az új helyen. Szóval vissza a szaporítózásból, szerintem eddig elég korrekt a kérdező. Ha már ősszel akart volna almot, akkor azt mondom barbár, de egy évben egy alom egy kutyának nem megterhelő.
2011. máj. 7. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
66%

Láttál már szukát egy alom felnevelése után?

Évente egyszer is nagyon megterhelő neki.

És hidd el,nem élvezi a fedeztetést,ellést,kicsik felnevelését,a végén már szabályosan menekül előlük.

2011. máj. 7. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 Akiteki ***** válasza:
63%
A tenyésztés nem az alom eladhatóságáról szól.
2011. máj. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:
De nagyon fontos része,mert amíg nincs legalább7-8 előjegyzés,addig nem fedeztetem a szukát.Egyet meghagyok ebből az alomból,meg majd attól a kantól is szeretnék,ha bejön a számításom,minden téren.De legkésőbb 10 hetesen gazdához kell kerülniük,és megtehetem,hogy előre keresek előjegyzőket.Kiállításon ha szép a kutya nem nehéz jó leendő gazdát találni.Sokan,ha így csinálnák nem lennének tele a fajtamentők.Meg a menhelyek persze.
2011. máj. 7. 08:57
 17/35 A kérdező kommentje:
Egyébként,nekem ez volt az első ellésem,de tenyésztők között nőttem fel.Nem igazán értem,mit kellene látni egy épp leválasztott kölykös szukán.Talán 10 ből egy volt amit megviselt,egyéb nem várt okok miatt.Nem a vidéki önfedeztető,maga ellő,még enni is alig kapó szukákról beszélünk.Optimális kondiban,hozzáértőnél,az enyhén lógó emlőkön kívül semmit se látsz a szukán.
2011. máj. 7. 09:04
 18/35 A kérdező kommentje:
2 éves a szukám, és első ellése volt.
2011. máj. 7. 09:09
 19/35 anonim ***** válasza:
12%
Egyébként legjobb tudomásom szerint a tenyésztők nem is hagynak egy szuka alatt 9 kicsit.
2011. máj. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:
Én meg a természetre bízom.8 kölyök van előjegyezve,így legalább nem kell senkit elküldenem,mert magamnak is akarok hagyni egyet.Nem erőltettem volna,ha úgy látom sok a szukának,de mindent megkap.Valószínű leválasztás után még fogyókúráznia kell kicsit.
2011. máj. 7. 12:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!