Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Született 9 kiskutya, de csak...

Született 9 kiskutya, de csak 8 cicije van a mamának?

Figyelt kérdés
8 olyan amiből jön is valami,egy mindig harcol a kajáért..Amúgy erős egészséges mind,de csak mert figyelve van.Szerintetek az az egy elpusztulna,ha nem lenne cicire rakva?
2011. máj. 6. 18:36
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
59%
Nyugi gyerekek, szerintem simán megfér egymás mellett a fajta nemesítése és az előjegyzők bevárása. Ahogy a kérdező is megmondta, tervezett almokról van szó, a fajta érdekében, csak PLUSZ még vár előjegyzőt is hozzá, nem hiszem, hogy ez baj lenne. Senki nem szenved hátrányt amiatt, hogy később jön le egy alom, mint ahogy lehetséges lenne.
2011. dec. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim válasza:
0%
Én nem tudom mit vagy így kiakadva azon,hogy egy évbe egyszer FIAL a kutyája(mert fial,ha utána néznél a neten tudnád,hogy nem ellik,a tehén az igen,az ellik),semmi baja nem származik belőle!Mi is tenyésztünk kutyát és semmi rossz nincs abban,vmiből meg kell élni,csak ennyit akartam mondani!
2013. nov. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 sippara ***** válasza:
100%

1. A kutya ELLIK.

2. A kutya életét nem megfelelő körülmények mellett rövidíti MINDEN ellés - márpedig ha te ebből meg tudsz élni, vagy simán csak nullára jössz ki, ott szarok a körülmények

3. Ti NEM tenyésztetek kutyát, amit ti csináltok, az állatkínzás, és nagyon remélem, hogy a kénköves pokol tüzében égtek majd érte az idők végezetéig - miközben évente egyszer "fialtok", hisz' nincs abban semmi rossz.

5. Megélni MUNKÁBÓL kell

6. Most szégyenlem magam, amiért egy fajba tartozunk. Leköpnélek, de nem érnéd meg.

2013. nov. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 Akiteki ***** válasza:
100%
Ha csak ennyit akartál mondani, azt igazán kár volt. Ezt hívják megélhetési szaporításnak. És még dicsekszik is vele!
2013. nov. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 A kérdező kommentje:
Egyébként nem lett kövi évben alom.Csak idén.Nem voltak optimálisak a körülmények.A kinézett kannál kifutottunk az időből,már nem fedeztetnek vele(9éves).Mostanra találtam megfelelőt,ő is elég messze volt,és csak másodikra jött össze.
2013. nov. 24. 21:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!