Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Született 9 kiskutya, de csak...

Született 9 kiskutya, de csak 8 cicije van a mamának?

Figyelt kérdés
8 olyan amiből jön is valami,egy mindig harcol a kajáért..Amúgy erős egészséges mind,de csak mert figyelve van.Szerintetek az az egy elpusztulna,ha nem lenne cicire rakva?
2011. máj. 6. 18:36
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
33%

Téged kéne minden évben elletni, aztán majd meglátjuk, hogy mennyire visel meg!

Egy gyökér kutyaszaporító vagy, és nem egy felelősségtudatos /azt jelenti, hogy az anyakutya kényelmét is nézed, és nem születed mindent évben/ tenyésztő.

2011. máj. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 Akiteki ***** válasza:
56%
Mint írtam: a tenyésztés nem az előjegyzés függvénye. Ezt csak az ilyen szaporítók magyarázzák bele. Ha ezen múlna, nálam 3x ennyi alom volna. A tenyésztés arról szól, hogy megálmodsz egy párosítást, ami olyan kiskutyákat eredményez, hogy odafigyel rájuk a fél világ. A többi melléduma. És ha ilyen van, nem kell előjegyzés. Azzal csak azt biztosítja be valaki, nehogy a nyakán maradjon a rakat kutya, amire neki sincs szüksége.
2011. máj. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:
Ez igenis egy megálmodott,sok évig előkészített alom.Ahogy a következő is az lesz.Ha lesz,mert ha nem lesz igény a kicsikre,nem lesz alom.Most épp rábeszéltek a következő alomra.Minden követelmény adott,épp csak amit én mondok,az előjegyzés nincs még,hogy is lenne meg a jövő évi alomra.Hiába a fajta érdeke,hiába nézem ki az álom kant,nem vállalom be amíg legalább 6 kölyök nincs előjegyezve.A szuka,köszöni jól van,épp annyira mint a többi tenyésztő szukái.Ha úgy látom,nem regenerálódik rendesen,nem fedeztetem.
2011. máj. 7. 14:38
 24/35 Akiteki ***** válasza:
66%
Pontosan erről beszélek.
2011. máj. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:
Én még nem vagyok olyan szinten anyagilag,hogy be merjek vállalni 6-8 kiskutyát,úgy hogy nem biztos,hogy elviszik.Az első,amit te is írsz,hogy javítani a fajtát,vagyis én inkább saját elképzelés alapján szeretném azt a típust "előállítani" amit imádok.De nekem elengedhetetlen,hogy tudjam,a meghagyott kiskutyán kívül,nem marad rajtam a többi kicsi.Még mindig azt mondom,így kellene mindenkinek csinálni,sokkal ritkábban születnének kétes jövőjű kutyák.
2011. máj. 7. 14:52
 26/35 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem a kérdező hozzászólásaiból azt lehet leszűrni, hogy igenis törődik a kutyájával és a kicsik sorsával. Jól teszi, hogy előre keres gazdikat, így biztos helyük van a kicsiknek, bár mindenki ezt tenné, akkor talán nem lennének tele a menhelyek. Nem is értem ez miért gond egyesek szerint... Nekik lényeg az okoskodás és a kritizálás, ráadásul elég durva szavakat használnak. Ráadásul a hülye hozzászólás, hogy nem az eladhatóság a lényeg. Persze, de senki nem magának ellet 8 kiskutyát, mert az hazudik. A tenyésztő ugyanígy eladja.
2011. dec. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 Akiteki ***** válasza:
53%

Nem, a tenyésztés nem arról szól, hogy van egy rakat előjegyzés és csináljunk kölyköket.

Arról szól, hogy van egy párosítás, amit nagyon szeretnék megcsinálni. És akkor vállalom az almot, ha tudom, hogy fel tudom nevelni őket. És mivel a legjobbat és a legszebbet akarom, az sem gond, ha akár mind megmarad. De mivel ezt mások is látják, nem fog itthon maradni az összes kölyök.

2011. dec. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim válasza:
22%
Nekem is kilenc kis boxerem lett mégsem gyilkolok meg egyet sem a kedvedért.Nincs mindenkinek 100000forintja kiskutyára és azok mit csináljanak tartsanak korcsokat?vagy tegyenek a falra boxeres képet vagy mit gondolsz olyan okoskodós kis bunkó vagy mit a többi kis ...legszívesebben személyesen beszélgetnék el erről veled kisbarátocskám...
2011. dec. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 Akiteki ***** válasza:
63%
Ja, szaporítsd az olcsó boxereket. Úgy kell azt!
2011. dec. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
80%

Az meg már kit érdekel, hogy később így járnak: [link]


Meg így: [link]


Majd én megmentem őket, ne fáradj, nekem úgyis rengeteg időm meg pénzem van arra, hogy más felelőtlnsége után mentsek....

2011. dec. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!