Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért szaporítanak a, ,...

Miért szaporítanak a, , celebek " is?

Figyelt kérdés

[link]


Miért nem hoztak ki kölyköket a sintér telepről ha annyira akartak az ismerősök kiskutyát?


2011. máj. 7. 18:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
55%

– Az állatvédőknek ahelyett, hogy a mi egyedi kutyáink szaporodási szokásaival foglalkoznának inkább azt kellene az iskolákban hirdetni, hogy hogyan kell felelősségteljes kutyatartónak lenni. Ez szerintem sokkal fontosabb, és értelmesebb dolog lenne.– nyilatkozta az RTL Klub műsorvezetője


szerintem igaza van, dehát muszáj mindig belekötni valamibe :))

2011. máj. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Akiteki ***** válasza:
70%

Őszintén, mit vársz az ilyenektől?

Agyuk, mint egy hintalónak.

2011. máj. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

De ivartalanítási kötelezettséggel adták ki az ebeket. Szerződésük van!

Ez szerződés szegés is, és csak a helyet életet veszik el a születendő kölykök a sintér telepeken lévő kölyköktől......

2011. máj. 7. 18:57
 4/18 A kérdező kommentje:

Akiteki.


Ez igaz... :-(


Csak nem értem őket.

2011. máj. 7. 18:59
 5/18 anonim ***** válasza:
25%

első vagyok, mivel nem véletlenül lett vemhes a kutya hanem direkt pároztatták őket valszeg már megvannak a kölykök gazdái.

akkor ez miért nem felelősségteljes kutyatartás, és miért vennék el a helyeket a sintértelepen?

2011. máj. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
58%
a szerződésszegésről nem tudtam, ez valóban nem helyénvaló akkor.
2011. máj. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Akiteki ***** válasza:
74%

Szerinted milyen gazdái lesznek a kölyköknek?

Ugyanilyen agyhiányos divatmajmok, csak majd egy nagy táblán hirdetik, hogy honnan van a kutyájuk.

És mivel látják maguk előtt a jó példát, csinálnak szintén egy rakat kölyköt.

Ha meg megunják, mehet az utcára.

2011. máj. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
73%

Csak gratulalni tudok nekik, ostobasagbol csillagos 5!


"Az állatvédőknek ahelyett, hogy a mi egyedi kutyáink szaporodási szokásaival foglalkoznának inkább azt kellene az iskolákban hirdetni, hogy hogyan kell felelősségteljes kutyatartónak lenni. Ez szerintem sokkal fontosabb, és értelmesebb dolog lenne."


Nem tudom velem van-e a baj de ez a reszlet a legutosebb.


A felelősségteljes kutyatartas arrol szol hogy nem szaporitod roba szajba...


"a mi egyedi kutyáink" hajr

2011. máj. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
73%

(oooops elszurtam bocsi)

tehat:


"a mi egyedi kutyáink" hajra buzditsuk az osszes "egyedi" (=keverek)kutya gazdajat a szaporitasra, nincs eleg menhelyi kutya.

2011. máj. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
83%

Szerinted miért veszik el a helyet mások elől? Azért mert akikhez most a falusi mariann kölykei kerültek, azokhoz a menhelyekről is kerülhetett volna ugyanúgy egy kölyök. Baromi szép dolog, hogy "szerelembe" estek a kutyák, de pl a felelős kutyatartásba az is beletartozna, hogy a saját kutyáit is ivartalanítja. Azt nem értem igazából, hogy ő ilyen jó fej, hogy kutyákat akart ajándékozni xy-nak, azért pároztatta a kutyákat? Vagy pénzt kapott érte? Nem. Jah, persze, a kutyáknak is olyan jó a közösülés, mint nekünk embereknek... Még mindig itt tartunk, és ez a baj. Hogy ők azt hiszik h jajj de jó a kis petinek, kiélhette magát. Sajna ez nem így van.

Az a bosszantó az egészben, hogy ráterelik arra a dolgot, hogy keverék kutyájuk van. Azt hiszi, hogy az bármelyik normális embert is zavarhatja. Nem zavar az senkit, sőt, ha mondjuk pároztatás helyett azoknak akiknek a kölykeit adta, adott volna a menhelyről egy ugyanolyan 8 hetes kiskutyát, akkor most ő lenne az isten. Szerintem ezzel csak magát járatta le, legalábbis azokban a körökben, ahol egy kicsit is tisztában vannak a kutyás dolgokkal.

Persze az emberek 90%-ában az állatvédők ellen keltenek rosszindulatot...

2011. máj. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!