Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS! Kutyám az asztal alatt...

SOS! Kutyám az asztal alatt fekszik és nyüszít és sír. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Pénteken fosott(bocs a kifejezésér) azóta nem tudott kakilni, most van a legrosszabbul, asztal alatt nyüszít és sír, és nem akar kijönni, a macska se mérdekli(máskor pedig utálja.) Mi lehet a baj?
2011. máj. 8. 12:54
1 2
 11/17 Akiteki ***** válasza:
Nem tipp,hanem a biztos diagnózis: az a baja, hogy a gazdája nem viszi orvoshoz, aki meggyógyítaná.
2011. máj. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

elvittem, (nyugi korábban, csak most vagyok gépnél)

el se hiszitek

beköpték a bogarak és kikeltek a peték, azaz a szőre mélyén kis kukacok mászkáltak

most már jólvan :)

2011. máj. 10. 14:37
 13/17 Akiteki ***** válasza:

De elhisszük.

Tegyél rá Advatixot. Nekem is beköpték tavalyelőtt az öreg kutyámat. Észre sem vettem a nagy szőrében. Az orvos szerint 24 óra alatt ki is kelnek a légylárvák. Gondoltam, hogy mivel már örül hogy járni tud, nem még sétálni vigyem, úgysem megy ki a kertből, nem teszek rá semmit. Tévedtem.

Az öreg kutyák már nem zavarják el magukról a legyeket, annyira alszanak, hogy észre sem veszik. A szomszédban meg disznók vannak.

Neostomosanos vízben fürdesd meg és utána mikor már megszáradt tedd rá az advantixot. Jobbulást neki.

2011. máj. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%

szerintem vagy belcsavarodas vagy szekrekedes vidd orvoshoz

de nm tudlak megerteni h miert nm viszed orvoshoz??varod amig megdoglik?normalis vagy?

2011. máj. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
16:28-as olvass már egy kicsit fentébb. -.-
2011. máj. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
ez durva... jobbulást!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2011. máj. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

kék valamicsoda kenőcs a neve amivel kenni kell :)

am tényleg, hülye kérdés volt, olyan mintha bőgne egy baba, aki nemtud beszélni és csak tippelni tudsz h mi volt a baja, pontosan nem tudod :)

2011. máj. 11. 19:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!