Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy oldjátok meg a szobakutya...

Hogy oldjátok meg a szobakutya tartását?

Figyelt kérdés
Kertesházunkvan, bár ez gondolom nemsoakt jelent. A lényeg h gyakran nincs itthon senki. :\
2011. máj. 8. 15:59
1 2 3
 1/23 anonim válasza:

Kutyapelenkával.

Leteríted a földre, olyan, mint egy szőnyeg, és tarja -viszonylag- a szagot is.

Van, hogy az enyém napokig nem használja, de mégis jobb, hogy van hova elvégeznie a dolgát, amikor nem vagyok otthon, hogy időben levigyem, ha egy kicsit többet ivott, vagy én jövök meg később... :)

2011. máj. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Minek a kutya, ha keveset foglalkoztok vele?
2011. máj. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
Neveld szobatisztaságra! nekem egy bischonom van kertesházban, amikor itthon vagyok jelzi ha kiakar menni (ugat vagy az ajtó elött ugrál) akkor kiengedem az udvarra, ha nem vagyunk itthon akkor macska alomba végzi a dolgát(boltban tudsz venni egy zacskó kb 1000-2000ft hetente cserélni kell benne a problémás részt, egy zacskó 1-2 hónapig kihúzza)
2011. máj. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:

16:14-es vagyok:


Sajnos a nyugdíjig még sok van, de a kutyákat nagyon szeretem, így nem tudok addig várni...


Viszont, ha otthon vagyunk, akkor "megkapja a magáét". Nem hiszem, hogy hosszútávon a kutya nagyon örülne annak, hogy állandóan nyúzza valaki. Amikor GYES-en voltam, ritkán maradt egyedül, mégis, a kutya volt az, aki keresett magának egy csendes sarkot, és órákig ott lustizott.

2011. máj. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 Akiteki ***** válasza:
Olyankor nem lehet a kertben? Nyáron én is kizárom őket, ha elmegyek.
2011. máj. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
macskaalom nem túl szerencsés választás, bemegy a tappancsok közé, ha esetleg kaparni akar, össze vissza keni a lakást. Akkor már tényleg kutyapelenka.
2011. máj. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Kertes házban, úgy oldom meg, hogy a kutya a kertben van. Akkor végzi a dolgát amikor akarja, a lakást sem barmolja össze és még jól is érzi magát. Próbáld ki.
2011. máj. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
nem a wc-zésből van gond mert azt megoldom. szobakutya gondolom azért szobakutya mert nem a kertben van... xDD arra gondoltam h ugye napközben egyedül mit csinál a házban? nem szed szét mindent? kertbe se rakhatom mert még nincs keritésünk
2011. máj. 8. 18:05
 9/23 anonim ***** válasza:

Ismét megkérdezem: ha nem vagytok vele naphosszat, minek a kutya?

Nem lehetne valakinek odaadni, aki többet tud vele foglalkozni?

Vagy arra szeretnéd nevelni, hogy naphosszat csak feküdjön csöndben?

2011. máj. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
mert ha nemvagyok 90 éves nyugdijas akkor nemlehet kutyám vagy mi?
2011. máj. 8. 18:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!