Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a baja? A kutyám 2...

Mi lehet a baja? A kutyám 2 éves és már harmadszor fordul elő vele, hogy nagyon furcsán viselkedik. Engem konkrétan halálra rémiszt. (Egy kistestű szobakutya).

Figyelt kérdés

.. Olyankor csak bámul valamit, és olyan, mintha félne, órákig csinálja ezt majd bebújik az asztal alá és onnan folytatja. Tegnap átment egy másik szobába és csak bámulta a szekrényt. Majd hangos nyüszítést hallottam, átmentem és a kutya teljes testében remegett. Megfogtam és áthoztam, majd mentünk aludni de még órákig bámult valamit, néha követte a fejével. Általában ugatós hangos kutya főleg ha lát valamit, de ilyenkor nagyon meg van szeppenve.

Szerintetek mi lehet ez? Van valami pszichés betegsége? Én arra gondoltam, hogy volt ott valami kis bogár, mit tudom én, de hiába néztem, én nem láttam, hogy lett volna. Jó lenne valami reális magyarázatot találni rá.


2011. márc. 14. 16:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hm érdekes.

Én két dologra tippelek. Először is az epilepsziára. Lehetséges, hogy kialakulóban van nála. A remegés és az, hogy egy helyre bámul, maga alatt van, ezek mind erre utalnak. Érdemes lenne elvinned egy állatorvoshoz.


A másik az, hogy valami olyat látott amit Te nem. Nem tudom mennyire hiszel a szellemekben, de úgy tartják, hogy a kutyák/állatok jobban érzékelik ezt. De valahogy az epilepsziára jobban tippelnék. Vagy ahogy Te mondtad, pszichés betegségre. Mindenképpen szakembert javaslok.

2011. márc. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindezt egy orvosnak is el kellene mondani. Lehet, enyhe epilepsziás rohamai voltak.
2011. márc. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nézesd meg orvossal, epilepsziára voksolok.
2011. márc. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 ketteske ***** válasza:
Mindenképp orvos!
2011. márc. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!
2011. márc. 14. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!