Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hány hetes kortól szabad a...

Hány hetes kortól szabad a kiskutyának kaját adni?

Figyelt kérdés

Bocsi hogy úgy írtam hogy "kaját" de nem tudtam más szót kitalálni rá, mert az étel az nem megfelelő,mert az az emberi étel, még mielőtt valaki belémkötne :))

Szóval ilyen beáztatott táp, esetleg házi maradék... ezeket mikor szabad adni a kiskutyának? (Lécci ne oltogassatok ) Köszi :))


2011. máj. 9. 15:33
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
És érdekes, hogy a 15:38-as és a 16:00-ás normálisan le tudta írni, akkor szerintem nem bennem van a hiba :)
2011. máj. 10. 20:38
 12/12 Akiteki ***** válasza:

Szerinted.. De mikor leírtuk, hogy tápot adj, hogy jut eszedbe beáztatott kenyér??

Tényleg egy kicsit felment az agyvizem, mikor elolvastam, nem a veszekedés volt a célom, ha elfogadod, akkor bocsánatot kérek. De teljesen rosszul lettem az ötlettől is, hogy ilyet adjanak egy kutyának, ráadásul kiskölyöknek.

A vizes kenyértől még egy felnőtt kutya is felfúvódhat. Vegyél az állatorvosnál valami jobb minőségű kölyöktápot.

2011. máj. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!