Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát ajánlotok nekem?

Milyen kutyát ajánlotok nekem?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok és még nem volt kutyusom de már 6 éves korom óta ez minden álmom lehet most sikerül rávennem anyumat mert látja bennem a felelőséget(amiben tudok segítek neki) nem szeretnék annyira kis divat kutyát mint a yorkie de aztse szeretném ha nagytestű lenne mert közepes méretű lakásban élünk mivel nekem is nagy a mozgásigényem( napi 4 óra szabadban minimum) így szeretném ha a kutya fáradékonysága is közepes lenne
2011. máj. 9. 20:17
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Mindenki mást fog írni..szerintem két darab ugyanolyan nem lesz.Nem hinném hogy innen megtudnád hogy mi illik hozzád.(Én a Bolognese-t írtam)
2011. máj. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Törpetacskó =)

Nekem is az van :D

2011. máj. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim válasza:
Első kutyának,egy nagyon kedves,szelíd társat javaslok.Egy labradort.Imádja a gazdit,okos,végtelenül hálás természetű,szeretetreméltó igazi társ.Kisugárzása szeretetteljes.Pusztán a jelenléte gyógyító hatással van az emberre.
2011. máj. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Menhelyen is nézem folyamatosan csak ,hogyo tt leginkább idős kutyák vannak és azt meg magamhoz szoktatni,tanítani necces lenne szobatisztaságra stb a keverékektől meg anyum húzza a fogát mert én találtam egy ngaony édes puli(sztem még németjuhász mert a tesója meg elvielg olyan fajta) keveréket és élből elvetette :( az a baj hogy nekem a középtestűek jönnek be neki meg a zsebdögök :@
2011. máj. 9. 20:47
 15/25 A kérdező kommentje:
meg azt mondta ha keverék akkor nem tudni pontosan mekkorára nő és azért azt jobb előre tudni hogy nem egy egy méteres lesz vagy hasonló
2011. máj. 9. 20:48
 16/25 A kérdező kommentje:

[link]


ő az :)

2011. máj. 9. 20:50
 17/25 anonim ***** válasza:
Angol Cocker Spániel... Nagyon okos, játékos. Gyorsan tanul! Nekem is ez van! Kiskorában: [link] . És nagy korában: [link] ... És néhány tudni való róla: [link] .. Remélem segítettem a válaszommal.
2011. máj. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
nagyon tetszik a spániel leírása tényleg talán a "könyebben kezelhető" kutyák közé tartozik kerestem is rá rögtön menhelyen és találtam 27 heteset azt ha örökbefogadnám még nevelhető korba van nem?
2011. máj. 9. 21:18
 19/25 anonim ***** válasza:
Ha türelmes vagy, akkor figyelgesd az allatok.infot, itt a tavasz, biztos, hogy egész sok "felesleges" alom születik mostanában, akár egy fajtatiszta kutyus kölykeit is kifoghatod, ahol legalább az egyik szülő ismert. De szerintem ezekakiket kinéztél is iszonyú cukik. Viszont ők szerintem tényleg inkább közepesek lesznek, ha 5 hetesen ekkorák már.
2011. máj. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Az angol cocker tényleg nagyon jó lenne neked. Bár elég makacs ő is, de egy imádnivaló kis energiabomba és viszonylag könnyen is lehet tanítani, csak meg kell törnöd a makacsságát. Amint meglesznek az oltások vidd emberek meg kutyák közé, meg vidd kutyaoviba meg suliba és sokkal-sokkal könnyebb dolgod lesz. Egy jó tanács: legyél vele nagyon makacs. Ha vmit te akarsz akkor az bizony úgy is lesz még ha beledöglesz akk is úgy kell csinálnia. Ha ehez tartok magad (mind1 h ezt 1 órán át kell vele eljátszanod vagy elég 5 perc) könnyű dolgod lesz. És ezt már egész pici korától neveled belé. Jó kutyázást!:)
2011. máj. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!