Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát ajánlotok nekem?

Milyen kutyát ajánlotok nekem?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok és még nem volt kutyusom de már 6 éves korom óta ez minden álmom lehet most sikerül rávennem anyumat mert látja bennem a felelőséget(amiben tudok segítek neki) nem szeretnék annyira kis divat kutyát mint a yorkie de aztse szeretném ha nagytestű lenne mert közepes méretű lakásban élünk mivel nekem is nagy a mozgásigényem( napi 4 óra szabadban minimum) így szeretném ha a kutya fáradékonysága is közepes lenne
2011. máj. 9. 20:17
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Szia, tegnap 21:01 vagyok!


27 hetes, még nevelhető korban van..

Ahogy megvettem a kutyámat, a Angol Cocker Spánielt másnap megtanítottam pacsira, és már két nap múlva mindkét lábával adta. És ahogy írtam könnyen tanítható, én nagyon szeretem őket! Milyen színűt néztél ki magadnak??

Nekem van egy fekete és egy arany színű.

Sok szerencsét a kutya nevelésben!

2011. máj. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
A 27 hetes még bőven bele fér! :))
2011. máj. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm hétvégén megyek megnézni a menhelyen :) milyen is élőbe képen nagyon kis életvidám szépszőrzetű tehát egyáltalán nem látszik rajta ,hogy beteg lenne vagy bármi a szeme is nagyon szép élénk csillogós ilyen világosbarna de van benne fekete is:)
2011. máj. 10. 21:32
 24/25 anonim ***** válasza:
Előző válaszoló vagyok! A fülére nagyon vigyázz majd! Én is vigyázok, mert ha bele ér a füle ilyen zsíros dolgokba Pl. (leves) vagy valami utána mosd meg, vagy van egy egyszerűbb dolog ahogy én is csinálom, egy kis bögrében adok neki (Pl. levest, tejet stb.), és így nem ér bele a füle, és kitudja inni/enni. Sok szerencsét!
2011. máj. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Szia! Na tetszett a kutyus?
2011. máj. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!