Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül átlagosan egy...

Mennyibe kerül átlagosan egy kölyök spániel kutyus?

Figyelt kérdés
Csak mert a szüleim tuti nem veszik meg, szóval nekem kell a saját pénzemből, és mindenképpen spániel kutyust szeretnék.
2011. máj. 9. 21:32
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy az utolsó válaszoló rám gondolt-e?!

Én írtam, hogy tudok egy spanit, de nem olcsón, csak olcsóbb, mint az enyém volt. Törzskönyve,szűrései, mindene van, tenyészetből, csak 8 hós. Megakarták tartani, de időközbe meggondolták, és kb 4 hós kora óta nem szeretné senki, mert idős, vagy drága... Pedig így is 100 alatt van.

2011. máj. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Szerintem rám gondolt, de nem tudom!

Én nem hirdettem hanem csak választ írtam!!!

Ez nekem nem az első hogy nem tenyésztőből vettem, de vettem már tenyésztőből is.. És érdekességet írok, de egyiknek SEM volt semmi baja sem...

2011. máj. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Egyébként, nem kötelező mindenkinek TENYÉSZTŐBŐL venni.. Kinek-mire futja!
2011. máj. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 panettone ***** válasza:

"Hallottam már 25ezerért is.. De én 10ezerért vettem kölyköt, semmi betegség,szépség hiba nélül!"


Arra gondoltam ai ezt írta, mondom lehet venni kölyköt 5-10-25 ezerért....egyszer kétszer még lehet is az embernek szerencséje, csak éppen a kutya vásárlást ami 12-15 évre szól nem kellene a szerencsére alapozni. És főleg nem kellene a szaporítókat támogatni vele ugyanis, minden két-három szerncsés vételre jut gey-két beteg, gyenge idegrendszerű időzített bomba kölyök is.

Jó megoldás ha valaki tisztességes áron,normális tenyésztőtől vesz kutyát vagy ha nem tudja megfizetni akkor választ egyet a fajtatmentőktől és örökbe fogad ...az olcsó, kétes eredetű kiskutya egyrészt nem biztos hogy megéri a felnőtt kort, másrészt lehet hogy megéri csak nem sok öröme lesz benne. És tovább öregbíti a spánielek amúgy sem vonzó hírnevét.

Sok kutya kozmetikus pl alapból nemet mond ha spaniról van szó és csak nagy rábeszélések árán hajlandó fogadni...ugyanis a tapasztalat az hogy hisztis, neveletlen és agresszív ami a szaporítóktól kikerült pár ezres seljtnek köszönhető.

2011. máj. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!