Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért gyengébbek a fajtatiszta...

Miért gyengébbek a fajtatiszta törzskönyv nélküli kutyák, mint a törzskönyvesek?

Figyelt kérdés
Régi vágyam egy Német boxer kiskutya, rengeteget olvastam róla, és nagyon tetszik nekem! Anyagi helyzetemből kiindulva nem engedhetem meg magamnak a törzskönyves kutyát, csak az olcsóbb törzskönyv nélkülit. Akkor én már ne is tartsak kutyát, mert nem minőségi, szűrt, jól visszakövethető kutyus?
2009. márc. 10. 20:40
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Most beszéltem egy nagy tenyésztővel, külföldre is hordja a kutyáit pároztatni, nála egy kutya kb. 120.000 ft- tól kezdődik ez a legalja. Nála az a gond, hogy a fehéreket ki szokta paterolni az alomból. De most fog fialni a napokban 6 szukája és sikerült vele lebeszélnem, hogy egyet az én kedvemért meghagy, ha lesz. 25.000 ft- ot kér érte. Az ő szülei teljesen visszakövethetőek.
2009. márc. 13. 19:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!