Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit kell tennem egy idősebb...

Mit kell tennem egy idősebb kutyánál (3 éves), hogy én vagyok a falkavezér? Hogyan tanítsam meg neki?

Figyelt kérdés
2011. máj. 10. 17:01
 1/8 anonim ***** válasza:
A póráz két végén c. sorozat szokott menni a Spektrumon. Érdekes egy sorozat. Az idomítónő olyan családokhoz megy, ahol gondok vannak a kutyával. Szerintem eltanulhatsz belőle pár fogást.
2011. máj. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mit gondolsz, ha olyan egyszerá a válasz, hogy egy kommentben le lehet írni, akkor miért nem sikerült megoldanod három év alatt?
2011. máj. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha már Tv műsor, akkor inkább Cesar Millan műsorát tudom ajánlani. Nat Geo-n megy hétköznap 11, 18 órakor. Victoria műsora inkább az eszközökről szól, hogy ilyet vegyünk, olyat vegyünk és azzal el lesz egy darabig. Mellesleg az agresszív kutyákhoz hozzá sem mer nyúlni, csak csóválja a fejét.

De ez az én SAJÁT véleményem. Nem kell egyet értenünk, mielőtt kitör a háború :).

Olvasd el ezt a könyve. Az elején kicsit elmerül a részletekben, hogy milyen tehetség, de a mondanivalója szerintem jó :))

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. máj. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2-ik válaszoló.Én csak feltettem egy kérdést,mivel sok mindennel próbálkoztam és nem enged a kutya,így itt próbálom meg hátha valaki értelmes válasz tud adni.Ha így válaszólsz,inkább lépj tovább,mások kérdéseire.Köszi.
2011. máj. 10. 17:33
 5/8 anonim ***** válasza:
Jan Fennell módszeréről hallottál már? Nálunk is voltak ilyen gondok, ill. vannak, de határozottan javult a kapcsolatom a kutyával, sokat tudnék mesélni. Azért mondom, hogy vannak, mert nem megy a dolog egyik napról a másikra.
2011. máj. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

2-ik vagyok, ne haragudj, de ez az igazság. Én is olvastam Fennelt, néztem victoriát, elolvastam az összes hülye kizárást, ki is próbáltam őket, aztán mégis nekiment a kutyám más kutyáknak.


Persze ahogy egy szakértő látta, hogy hogyan alkalmazom ezeket a technikákat, mindjárt kiderült, hogy halál béna voltam. Pedig én is azt hittem, hogy mindent kipróbáltam.

2011. máj. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Szekeres Juli ***** válasza:

Igen, vannak dolgok, amiket nem lehet PUSZTÁN könyvből megtanulni. Fontos olvasni, fontos az elméleti tudás, de nem elég. Hegedülni is kicsi esélyed van segítség nélkül megtanulni (vannak kivételes tehetségek, csak ritkák).


Szóval keress segítséget! Például kutyasuliban :-)

2011. máj. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
17:27-es nagyon köszönöm,átnéztem és jónak látom.Remélem "tanulok"belőle!Köszönöm!
2011. máj. 12. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!