Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ajánlanátok megbízható kanári...

Ajánlanátok megbízható kanári szigeteki kutya kennelt?

Figyelt kérdés
A válaszokat előre is köszönöm! Egyenlőre még csak ismerkedem a fajtával, de mindenféleképp szeretnék a közeljövőben. Amúgy a dogocanario lap.hu-n már nézegettem kenneleket, de láttam olyan 2 kennelt is aki 50- 60 ezerért árulja az egyébként tk-ves, oltott, chippelt kutyáját az expresszen. Bár lehet én vagyok a túl gyanakvó.
2011. máj. 11. 19:56
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod, gyönyörű kölykök!!!
2012. márc. 1. 22:18
 12/12 anonim válasza:
Egy kutya attól jó kutya , hogy jó kutya , és attól szép kutya , ez egyáltalán nem az árától függ ! Olcsón lehet venni jó kutyát és szépen kutyát is venni , drágán lehet rossz és csúnyát is venni , persze ez lehet fordítva is . Aki kutyát akar venni áldozza rá az időt és nézze meg a kenneleket , és ne higgyen senkinek csak a saját szemének . Mi 25 éve tenyésztünk kutyákat , de mindig megnéztük honnan veszünk tenyészkutyákat és egyáltalán nem függött attól , hogy a szüleinek milyen kiállítási eredményei vannak , az volt a lényeg , hogy az a kutya amit megvásárolunk az teljes mértékben megfeleljen nekünk , és neked is ezt ajánlom ! [link] <- Ezen a webhelyen láthatod a mi kutyáinkat , és szívesen fogadunk bármikor eljöhetsz hozzánk , vagy telefonon érdeklődhetsz . Ha tudunk segítünk.
2012. júl. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!