Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagy dontes ez szamomra. Mit...

Nagy dontes ez szamomra. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy 7 hetes es 5 napos kolyok stafordom. Fajtatiszta es log a fule. Le szeretnem vagni, csak feketen. Van egy fiu aki ilyennekkel foglalkozik, meg sebesult kutyakat apol, varja sebeit. Es van ra neki csippanto is, es spray arra a celra. Mit tegyek, tudod hogy kinzas, de beledogolhet a kutyus?
2011. máj. 12. 10:10
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

Ha belegondolsz abba, hogy mi lenne, ha nálad felettebb való ember azt mondaná az embereknek, hogy : Az összes barna hajú embernek le kell vágni a fülét, mert az úgy jobban néz ki, de nem szakember csinálja, mert úgy olcsóbb. Hát én semmiképpen nem csinálnám meg.

Régen meg volt arra az ok, hogy a harci kutyákat csonkolják, hogy a verekedésekben ne sérüljenek az ilyen testrészek, de ma már nincs ilyen.

Ha engem kérdezel, én azt mondom ne vágasd le neki.

2011. máj. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

Beledöglik, elfertőződik, rosszul sikerül és elcsúful, felemás lesz, folyton fertőzést kap a hallójárat, mert nem védi a fül, és minden belemegy.

Sok lenne mindent felsorolni.


Ráadásul semmi gyakorlati haszna nincs, csak egy esztétikai műtét, ami elég gusztustalanul tud kinézni - a nevével ellentétben - ha el...ák.

Gondolom, ha mellplasztika kéne (neked vagy a nődnek, nem írod ki vagy) te se a sarki henteshez mennél, mert ott olcsó, és feketén megoldják.


Kár a kutyát eltorzítani.

2011. máj. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

namármost 7 HETES és 5 NAPOS?? kicsit fiatalok nemde??

vágást nem véletlenül nem csinálják legálisan, persze van doki is aki pénzért mindent. biztos rendes a srác de muszáj ilyen sufniáldokival csináltatnod??akkor már inkább egy dokit keress aki pénzért mindent. és ezt mondjuk altatásban illik. majd pont a srác tudja h mennyi altató kell...vagy te komolyan végignéznéd ahogy az éber, tudatánál lévő kutyádnak elkezdenék lemetszegetni az egyik szervét??te mit szólnál egy ébren töltött körülmetéléshez?

szerintem is szépek ugy is, de veszélyes. a multkor irt ide egy srác (pár napos kereess vissza) hogy a doki tulaltatta a kutyáját és egyszerűen meghalt. kölyök volt. kölyköt, kis testű kutyát csak tényleg muszájból altatnak, mert még gyengék, és nehezen viselik.

2011. máj. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
57%
állatkínzás ez a hülye csonkítási őrültet! miért nem lehet egy állatot olyannak meghagyni, amilyennek eredetileg kellene lennie? :(
2011. máj. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

NE-NE-NE!!!!!!!!

Ne tedd!!!!!

1. A kutya még nagyon kicsi. Először az oltásokon kell túlesni!!!!

2. Mindenképpen altatják őket, ehhez pedig állatorvos kell!!!!

3. Ez nem lehet csak úgy otthon elintézni. Mit csinálsz akkor ha nem megfelelően vágja le. A sebvarrás nem egyenlő a kupírozással.

Nekünk dobink van, neki szintén kupírozták a fülét. Ha megfelelő körülmények mellett szakértő csinálja nem vagyok ellene és nem kínzás DE ha úgy csinálják, mint ahogy leírtad akkor az. És ezt mindenféleképpen elítélem.


Még egyszer kérlek ne tedd, ha egy kicsit is szereted a kutyádat. És szánd rá azt a pénzt, mert ha elrontják egy életen át bánni fogod, ha pedig elpusztul a kutya ... bele se merek gondolni. :(


Ne tedd!!!

2011. máj. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok. Még annyi: nehogy már altatás nélkül csináljátok. Felfogod mekkora fájdalom lenne ez neki?
2011. máj. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

"Van egy fiu aki ilyennekkel foglalkozik, meg sebesult kutyakat apol, varja sebeit."


Az a rohadt büdös életbe ... magyarul harcoltatott kutyákat stoppol össze otthon a konyhaasztalom, mindenféle szakképesítés nélkül. Hogy rohadna meg az ilyen ember, aki támogatja a kutyák kínzását. Ilyen szemétládára bíznád a kutyáidat.

Komolyan mondom, tudnám hol találom én tennék róla, hogy rajta legyen mit ápolni. Szemétláda.

2011. máj. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:

"magyarul harcoltatott kutyákat stoppol össze"


Ó, erre nem is gondoltam. Sírni tudnék legszívesebben.

2011. máj. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
en mar sirok is, nagyon szepen koszi, igazatok van, stafford o logo fullel is, olyan amilyen. Kuldok kepet is.
2011. máj. 12. 10:33
 10/30 anonim ***** válasza:

Nekünk is staffordunk van és eszünkbe sem jutott levágatni.

Pont azt a kajla fülét imádjuk benne, így olyan édes és legalább az előítélet is kevesebb a barátságosabb kinézete miatt.

2011. máj. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!