Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kaptam egy csivava kiskutyát,...

Kaptam egy csivava kiskutyát, viszont eléggé durván játszik (? ) bővebb lent.

Figyelt kérdés

3hónapos lesz a kiskutya, egészséges. Viszont mikor játszunk vele, vagy hívom a nevén odafut viszont egyből arcra kap ( most is vérzett kicsit a szám ) Pedig csak játék ez neki... Igen tudom, szeret rágni míg kölyök. de mit ajánlotok mit csináljak ez ellen? És ezt kinövi?

Előre is köszi... (ja és az mért van hogy du*ja a kezünkeT?:) Lányról van szó.

Köszönöm


2011. máj. 12. 14:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Amiért d**ja a kezeteket, azzal a dominanciáját fejezi ki. Ezzel vigyázni kell, hogy ne legyen egy agresszív kiskutya.

Amikor meghaap, vagy durvábban játszik, hangosan kiabálj fel. Tudni fogja, hogy fáj. Érd el, hogy Te legyél a falkavezér. Olvass könyveket ezzel kapcsolatban.

2011. máj. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem szabad engedni neki, meg kell mutatnod hogy te vagy a falkavezér. Ilyenkor határozottan lökd el magadtól, akár rá is lehet kiáltani. Az ilyen kistestű kutyáknak nincs nagy agyuk, sokkal több türelemre szorulnak. De határozottan fel kell lépni, ha ilyent csinál.
2011. máj. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2011. máj. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3 hónapos csivava hogy tud a szádba harapni,mikor magadhoz hívod?Hason fekszel vagy felveszed és puszilgatod?Kutyavásár előtt azért érdemes egy kicsit utánaolvasni,érdeklődni a kutyanevelésről,tartásról s akkor egy 3 hónapos csivava(akármilyen kicsi,de kutya) nem okoz gondot...
2011. máj. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

na tudtam h valaki okoskodni fog:)) muszáj valakinek ilyen hülyeségeket bekötni..

Köszönöm a válaszokat.

Igen,ágyon szoktam ..de mostmár nem nagyon szokta csinálni mert rá szólunk:)

2011. máj. 13. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!